Majcichovčania na majstrovstvách opäť v bronzovom lesku

ŠPORT - Ostatné športy | 11.4.2014, 20.52, prispievatelia

V Moravskom Svätom Jáne sa v nedeľu 6. 4. 2014 uskutočnili Majstrovstvá regiónu Bratislava-Trnava v stolnom tenise v kategóriách najmladšie a staršie žiactvo pre rok 2014.

Bronzoví Lucia Gašparíková a Róbert Kollár. Foto: Róbert Kollár st.

Na vrcholnom podujatí bratislavsko-trnavského regiónu zo stolnotenisového klubu Table Tennis Club Majcichov najlepšie zahrali starší žiaci a žiačky.

V kategórii chlapcov zo štvorice žiakov TTC Majcichov získal 3. miesto a bronzovú medailu Róbert Kollár. Aj ostatní postúpili do vyraďovacej časti, no do bojov o medaily nezasiahli.

Richard Kollár skončil na 5. až 8. mieste, Matej Klučár na 9. až 16. mieste a Tomáš Siska na 17. až 18. mieste.

Medzi staršími žiačkami už tradične medailovo zahrala Lucia Gašparíková, ktorá získala za 3. miesto ďalšiu bronzovú medailu. Víťazmi v kategórii staršieho žiactva a majstrami regiónu sa stali Jakub Krajčovič a Erika Šrámková.

V kategórii najmladšieho žiactva tentokrát Majcichovčania pri neúčasti Zuzky Siskovej na medailu nedosiahli. Medzi chlapcami obsadili Filip Krajčovič a Dominik Sekera zhodne 5. – 8. miesto, Janko Sládkovič skončil na 13. – 18. mieste. Celkové prvenstvo si vybojovali Félix Ivančo a Hana Slobodníková.