Futbal, 3. liga: Horses vyhrali v Rači, Piešťany v Skalici nedohrali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.4.2014, 21.38, prispievatelia

Góly Juraja Horvátha a Miloša Juhásza rozhodli o víťazstve Šúroviec v Rači. Druhý menovaný skóroval z pokutového kopu. Vrbové vyšlo bodovo naprázdno. Piešťany v Skalici hrali len desať minút.

Futbal, 3. liga: Horses vyhrali v Rači, Piešťany v Skalici nedohrali

Ilustračné foto: jkr

Na zápas pricestovalo len sedem hráčov PFK, za stavu 0:3 v desiatej minúte sa jeden z nich zranil a duel nemohol pre nízky počet hráčov v jednom tíme pokračovať.

FK Rača Bratislava - FC Horses Šúrovce 0:2 (0:1)
Góly: 37. J. Horváth, 80. M. Juhász (z pok. kopu), rozhodoval: Perašín, 200 divákov

HORSES: Hrivňák – Ondra, Juhász, Jakabovič, Hrebík, Hlavna, Dzíbela, Pikulík, Bunček, Horváth, Godáň (Broš, Holič, Herák)

ŠK Slovan Bratislava juniori - OFK Dunajská Lužná 4:2 (2:1)
Góly: 25. a 38. A. Kováč, 72. Hlohovský (z pok. kopu), 84. Matejka - 41. Chromý, 69. Martinka, ČK: 72. Močko (Dunajská Lužná) za urážlivé výroky na adresu rozhodcu, rozhodoval: Mojsej, 200 divákov

MFK Skalica - PFK Piešťany 3:0 (3:0)

- nedohrané pre nízky počet hráčov hostí
Góly: 1. Šebesta, 9. Vaško, 10. Švrček, rozhodoval: , divákov

PFK: Nitka – Onder, Udržal st., Udržal ml., Kohutovič, Stolárik, Toman

FK Slovan Levice - FKS Nemšová 3:2 (1:1)
Góly: 6. Predajnianský, 60. Jakab, 70. Švec - 21. Detko, 57. Kresánek, rozhodoval: Maršal, 100 divákov

FK Spartak Vráble - FC Petržalka 1898 2:0 (2:0)
Rozhodoval: Marhefka

AFC Nové Mesto nad Váhom - MFK Topvar Topoľčany 2:0 (1:0)
Góly: 13. Juraj Vlado, 71. Šebek, ČK: 62. R. Straka (Nové Mesto), rozhodoval: Cifrík, 150 divákov

FKM Nové Zámky - ŠKF Sereď 0:4 (0:2)
Góly: 2. Varhaník, 34. Morong, 88. Penciak, 90. Čejtei, rozhodoval: Trenčanský, 390 divákov

MFK Vrbové - FK Púchov 1:2 (0:1)
Góly: 69. Spál - 39. a 55. Šimáček, rozhodoval: Čmiko, 200 divákov

1 logo ŠKF Sereď 21 16 3 2 58 : 17 51 21
2 logo MFK Skalica 21 14 4 3 54 : 23 46 13
3 Slovan Bratislava jun. 21 12 4 5 61 : 25 40 7
4 Topoľčany 21 11 5 5 30 : 16 38 8
5 Dunajská Lužná 21 11 4 6 43 : 22 37 7
6 Nové Mesto nad Váhom 21 11 4 6 31 : 20 37 4