Futbal, OSB: Šípkové porazilo aj Borovce, Bojničky vezú body z Veselého

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 24.8.2014, 20.44, prispievatelia

Ten kto odišiel zo sobotného zápasu Chtelnica – Ostrov skôr, musel ľutovať. V posledných minútach padli až štyri góly, domáci napokon polčasové vedenie udržali aj po záverečnom hvizde.

Futbal, OSB: Šípkové porazilo aj Borovce, Bojničky vezú body z Veselého

Ilustračné foto: jkr

Ratnovce museli otáčať zápas s Dolným Trhovišťom, v prvom polčase stihli vyrovnať a tromi gólmi v druhej časti hry nedali hosťom šancu.

Šípkové, ktoré sa v minulom ročníku zachránilo v hodine dvanástej, tesne vyhralo gólom zo záveru zápasu nad Borovcami a o skóre vedie celú súťaž.
Góly v stretnutí Dolného Lopašova s Trakovicami padali až v druhom polčase.

Hostia viedli už 2:0, keď obrat vývoja zápasu naštartoval gólom v 61. minúte domáci Milan Kubiš. Po výsledku 4:2 ostali body v Dolnom Lopašove.

Prestrelku videli diváci v Prašníku, kde padlo sedem gólov. Stratu 0:3 už Banka nevymazala a domov sa vracali jej hráči naprázdno.

Kľačany si s Dubovanmi body podelili po remíze 1:1. Skóre otočili aj Madunice a s Pečeňadmi vyhrali 2:1.

ADRENALIN OS B – 4. KOLO:
Chtelnica – Ostrov 4:3 (2:1)

Góly: 5. Slabý, 8. M. Bílik (z pen), 89. Blanárik, 90. Zemko – 45. Klasovitý, 90. Mitošinka, 90. Chochula (z pen)
ČK: 77. O. Holán (Ostrov)
CHTELNICA: Matejkovič – Zemko, Bílik, Slabý, Blanárik, Cibrín, Bolla, Melicher, Suchán, Bašnák, Piačka (Tomašovič, Stanovič)
OSTROV: Hajdín – O. Holán, Chochula, Klasovitý, Mitošinka, Lukáč, Valo, Bojkovski, Legiň, Otruba, Bubák

Ratnovce – Dolné Trhovište 4:1 (1:1)
Góly: 32. a 57. Šiška, 78. Petrík, 83. Boďo – 16. Benko
RATNOVCE: Križna – Brezovan, Stachura, Žák, Kútny, Paulovič, Geschwandtner, Pulman, Kalaba, Petrík, Šiška (Pavlovič, Boďo)
D. TRHOVIŠTE: Heriban – P. Macejka, Vlčko, Polakovič, M. Šajter, B. Šajter, Baraniak, Benko, Guľa, E. Macejka, Jančička

Šípkové – Borovce 1:0 (0:0)
Góly: 88. Kolník
ŠÍPKOVÉ: Líška – Oška, Lago, Žák, Žilka, Kusý, Strecký, Kolník, Ilenčík, M. Stolárik, Kaclík (D. Stolárik, Balcír, Hanuliak)
BOROVCE: D. Jankech – Kapičák, Kolník, Baraczka, Macháč, Búš, M. Jankech, Radošinský, Herceg, Koprna, Dubovský (Tonkovič, Šutovský, Macháč)

Dolný Lopašov – Trakovice 4:2 (0:0)
Góly: 61. a 79. M. Kubiš, 74. Otajovič, 89. Mačica – 51. Komarňanský, 59. T. Kubiš
D. LOPAŠOV: Pavelský – Čerňanský, Lukáč, Buchel, Braniša, Mačica, Špernoga, Kubiš, Masárik, Gula, Chnápko (Kabela, Otajovič)
TRAKOVICE: Putera – Žemla, Radošovský, Kubiš, Komarňanský, M. Ščasnovič, Trokan, Kubiš, Husár, Ballek, Ľ. Ščasnovič (Chudý, Gajarský)

Veselé – Bojničky 0:3 (0:2)
Góly: 20. a 23. Marcel Mihina, 85. Mi. Pavelka
VESELÉ: Kubošek – Konček, Duračka, Klúčovský, Michalčík, Krajčo, Lesay, Ondriga, Bartovic, Marienka, Bašovský (Tóth, Kovár, Roth)
BOJNIČKY: M. Šesták – Václavík, Mat. Mihina, Mi. Pavelka, Kadlec, Kubíček, Špáčil, Dekan, D. Šesták, Mar. Mihina, Kabát (Pe. Škoda)

Kľačany – Dubovany 1:1 (1:1)
Góly: 2. Mikuš – 24. Lietavec
KĽAČANY: Kubatka – Šudý, Slamka, Lamparský, Peťko, Mikuš, M. Gula, Ďuriš, Hanke, Vejčík, Š. Gula (Strnisko, Masaryk, Čerči)
DUBOVANY: Tonkovič – Pastorek, Kusý, Kollár, Lányi, Vrbík, O. Strečanský, Konečný, M. Strečanský, Orihel, Lietavec (Herceg, Benik)