Obrovský úspech trnavskej atletiky: Pešková dobehla na olympiáde v Číne strieborná

ŠPORT - Atletika | 25.8.2014, 14.23, prispievatelia

Zverenkyňa trénera Eduarda Čordáša urobila skvelé meno svojmu materskému oddielu AŠK Slávia Trnava.

Obrovský úspech trnavskej atletiky: Pešková dobehla na olympiáde v Číne strieborná

Michaela Pešková získala pre slovenskú výpravu na II. olympijských hrách mládeže v čínskom Nankingu prvú medailu - v pondelkovom A-finále 400 m prekážok dobehla druhá za Gezelle Magermanovou z Juhoafrickej republiky v osobnom rekorde 58,26 s.

Za víťazkou zaostala o 35 stotín sekundy. Tretie miesto obsadila Nórka Anne Sofie Fruerskov Kirkegaardová.