Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka remizovala s Dubnicou, bod zachránil Richnák

ŠPORT - Futbal - Spartak | 31.8.2014, 09.38, prispievatelia

Gól Richnáka prišiel v 86. minúte.

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka remizovala s Dubnicou, bod zachránil Richnák

Rezerva trnavského Spartaka remizovala na Štadióne Antona Malatinského v 6. kole druhej ligy zápas s MFK Dubnica 1:1.

Zverenci trénera Pavla Bartoša boli počas celého stretnutia aktívnejším tímom, napokon však brali len bod. Vedúci gól strelil v 13. minúte Števček, v 86. minúte vyrovnal Richnák.

Trnavčania mohli aj vyhrať, ale nedokázali sa presadiť vo viacerých dobrých šanciach. Boli aktívnejší, loptu držali častejšie na svojich kopačkách, aktivitou hýril najmä stále iba 16-ročný Erik Jirka. Tomuto mladíkovi chýbalo už len jedno - skórovať - lebo gól si skutočne za svoj výkon zaslúžil.

2. liga – 6. kolo, skupina západ:

FC Spartak Trnava B - MFK Dubnica nad Váhom 1:1 (0:1)
Góly: 86. Richnák - 13. Števček,

Rozhodoval: Somoláni, ŽK: Galba - Golej, 220 divákov

Pavol Bartoš, tréner juniorky Spartaka: "Podali sme solídny výkon, škoda, že sme nezískali tri body. Vytvorili sme si aj dosť šancí, žiaľ, máme problém streliť góly. Výborný výkon podal Jirka, zaslúži si veľkú pochvalu."

Skupina Západ

FK Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava juniori 2:1 (0:1)
Góly: 69. a 88. Nurkovič (druhý z pok. kopu) - 22. Tichý, ŽK: 45. Konopásek, 79. Nurkovič - 16. M. Jakúbek, 42. M. Oravec, 82. F. Ďuriš, 85. Sipľak, 87. F. Molnár, rozhodovali: Čiernik - Poracký, Perát, 518 divákov

MŠK Žilina "B" - MFK Skalica 2:1 (1:0)
Góly: 5. Klec, 59. M. Zuziak - 72. P. Vaško, ŽK: 58. Tlacháč - 45. R. Konečný, 87. L. Švrček, rozhodovali: Glova - Ferenc, M. Sluk, 320 divákov

FC Nitra - FC ŠTK 1914 Šamorín 4:0 (1:0)
Góly: 19. A. Špánik (vlastný), 55. F. Moravčík, 60. Igor Kotora, 83. M. Paukner, ŽK: 50. Kotrík - 48. P. Martinka, rozhodovali: Vlčej - Mihalík, Budáč, 320 divákov