Futbal, 3. liga: Vrbové porazilo Šúrovce, Piešťany podľahli Nededu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 6.9.2014, 19.33, Ján Král

Vrbové zdolalo Šúrovce hrajúce pod hlavičkou Spartaka Trnava C 2:0 po góloch Zelenaya a Spála.

Ilustračné foto: jkr

Už v 8. minúte po súboji Doku s Tomášom Gažíkom museli obaja hráči pre zranenie vynútene striedať. Cez prestávku musel stiahnuť kouč hostí Miroslav Hájiček aj ďalšieho zraneného - brankára Babiráta.

Mužom zápasu sa stal domáci gólman Dovičovič, ktorý vychytal množstvo príležitostí hostí, na góly Vrbového tak Šúrovce nedokázali odpovedať.

"V zápasoch máme vždy veľké množstvo šancí, no trpíme na neefektivitu v koncovke a stojí nás to veľa síl. Potom aj celkový výsledkový obraz nie je dobrý. Herne dnes nemám čo chlapcom vyčítať, okrem chýbajúceho pokoja v zakončení," povedal Hájiček.

Vrbové – Spartak Trnava C/Šúrovce 2:0 (2:0)
Góly: 17. Zelenay, 32. Spál
VRBOVÉ: Dovičovič – Kolník, Mišura, Andrísek, Labuda, Sumer, Ďuračka, T. Gažík (8. Zelenay, 66. Bukovčák), Bočko, Kováč, Spál (87. Kurinec)
ŠÚROVCE: Babirát (46. Babic) – Kolarovič (57. Kadlečík), Juhász, Jakabovič, Dzíbela, Doka (8. Hlavna), Magdolen, Holič, Vido, Horváth, J. Krajčovič

Piešťany nestačili na Neded. Hostia viedli gólom Valachoviča. Pottier síce z penalty odpovedal, no po zmene strán hostia dvoma gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu.

Piešťany – Neded 1:3 (1:1)
Góly: 32. Pottier (pen) – 5. Valachovič, 58. Jakubjak, 88. Hambalek
PIEŠTANY: Nemček – Valla, Doktor, Tanáč, Oravec, Čery, Jelšic, Milič, Halaji, Pottier, Onder

Púchov – Vráble 0:2

Komárno – Topoľčany 1:1

Veľké Ludince - Borčice 2:1