Hokejisti strelili iba jeden gól a v Prievidzi prehrali

ŠPORT - Hokej | 20.9.2014, 07.00, prispievatelia

V priebežnej tabuľke sú gladiátori na piatom mieste.

Hokejisti strelili iba jeden gól a v Prievidzi prehrali

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavčania cestovali vo štvrtom kole prvej hokejovej ligy do Prievidze. V prvej tretine gól nepadol, na strely vyhrali hostia 12:6.

Do vedenia išli Prievidžania, krátko po prvej prestávke sa presadil Budiak.

Gladiátori využili presilovku a vďaka strele Brandisa vyrovanali na 1:1. Nič na tom nezmenila ani presilovka domácich o dvoch mužov.

Hra sa vyrovnala, gól padol až v 50. minúte. Dal ho Viedenský v drese Prievidze. Trnava sa pokúsila v závere o hru bez brankára, čo využil Rožník a rozhodol o výhre domácich.

Trnavskí hokejisti sú napriek prehre na piatom mieste neúplnej tabuľky. Najbližší zápas odohrajú v stredu 24. septembra o 17.00 na domácom ľade proti poslednej Považskej Bystrici.