Futbal, 3. liga: Vrbové zvíťazilo vďaka hetriku Kováča, Šúrovce prehrali v Topoľčanoch

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.9.2014, 19.36, Ján Král

Céčko Spartaka prehralo v Topoľčanoch 3:0. Šúrovčania v 18. minúte nevyužili pokutový kop, keď možnosť na vyrovnanie premárnil Vido. Domáci pridali dva góly v záverečnej desaťminútovke.

Futbal, 3. liga: Vrbové zvíťazilo vďaka hetriku Kováča, Šúrovce prehrali v Topoľčanoch

Ilustračné foto: jkr

Piešťany doma remizovali s Veľkými Ludincami. Nad súperom viedli od tretej minúty po góly Francúza Pottiera, hosťom zabezpečil bod Mikula.

Vrbové zabralo na domácej pôde naplno, tri body svojmu tímu zabezpečil hetrikom Matej Kováč.