Futbal, OSB: Madunice aj Borovce vyhrali a sú v trháku na čele ligy

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.9.2014, 19.56, prispievatelia

Dubovany strelili góly v piatej a šiestej minúte zápasu proti Šípkovému. Súper síce v druhom polčase znížil, no na remízu už nedosiahol. Celkovo sa v tomto kole darilo domácim mužstvám. Body z vonku si odviezli iba Madunice z Ostrova.

Futbal, OSB: Madunice aj Borovce vyhrali a sú v trháku na čele ligy

Ilustračné foto: Dominik Trubač

Dolné Trhovište si nechalo jeden gól do každého polčasu a porazili Banku 2:0.

V súboji zo suterénu tabuľky vyhrala Chtelnica nad Veselým. O dva góly domácich sa postaral Matej Piačka.

Borovce deklasovali Kľačany 7:0, o prvé miesto sa delia s Madunicami. Trakovice prehrávali s Prašníkom od ôsmej minúty, zápas však domáci otočili a vyhrali 3:1.

Bojničky tesne zdolali Pečeňady jedným gólom, do siete súpera trafil Patrik Bučko.

ADRENALIN OS B – 9. KOLO:
Dubovany – Šípkové 2:1 (2:0)

Góly: 5. Strečanský, 6. Vrbík – 53. M. Líška
DUBOVANY: Tonkovič – Pastorek, O. Strečanský, Kusý, Masarik, Vrbík, Š. Strečanský, Lietavec, M. Kollár, Konečný, J. Kollár (M. Strečanský, Herceg)
ŠÍPKOVÉ: B. Líška – Oška, Balcír, Lago, Kolník, Šalát, Ilenčík, Strecký, Žák, Kaclík, M. Líška (Držík, Gvizd)

Dolné Trhovište – Banka 2:0 (1:0)
Góly: 12. Oravec, 70. M. Šajter
ČK: 53. Kantek (Banka)
D. TRHOVIŠTE: Venclík – Polakovič, Jančička, Oravec, Blšták, Baraniak, Macejka, B. Šajter, M. Šajter, Haban, Häckel (J. Blšták, Vlčko, Sobkuliak)
BANKA: Rusnák – Vajsábel, Varga, P. Bogora, Michalák, Kantek, Kusý, Mahrek, Belan, Samuhel, Pazderka (Krajčech)

Bojničky – Pečeňady 1:0 (1:0)
Góly: 10. Bučko
BOJNIČKY: M. Šesták – Kubíček, Špáčil, Škoda, Bučko, Dekan, D. Šesták, Kadlec, Kabát, Krajný (Bojnanský, Pavelka, Kadlec)
PEČEŇADY: Královič – Lužák, Zubčák, Karaba, Durdy, Ondrášik, Adamčík, Gergely, Holiš, Chudý, Pekarovič (Macho, Adámek, Vígh)

Trakovice – Prašník 3:1 (1:1)
Góly: 11. Tanáč, 58. Ščasnovič, 67. Kubiš – 8. R. Bielik
TRAKOVICE: Mužila – Komarňanský, Kubiš, Ščasnovič, Bošácky, Radošovský, Tanáč, Š. Chudý, Trokan, Husár, Ballek (Kubiš, Gajarský, M. Chudý)
PRAŠNÍK: Kulich –Nykodem, Gondál, P. Klein, Ilenčík, M. Klein, Kazík, O. Bielik, R. Bielik, Žažo, Pašmík (Adamec, Gyürke, Kurňavka

Borovce – Kľačany 7:0 (2:0)
Góly: 16. Péči, 38. Radošinský, 57. Urban, 65., 89. a 90. M. Jankech, 84. Koprna
BOROVCE: Galbavý – Búš, Kapičák, Koprna, Kolník, Herceg, Péči, M. Jankech, Dubovský, Urban, Šašo (Radošinský, Macháč, Tonkovič)
KĽAČANY: Bôžik – M. Gula, Ďuriš, Š. Gula, Hanke, Strnisko, Kubatka, Mikuš, Slamka, Šudý, Čerči

Dolný Lopašov – Ratnovce 1:1 (1:1)
Góly: 20. Vrbovský – 14. Paulovič
D. LOPAŠOV: Pavelský – Čerňanský, Lukáč, Braniša, Mačica, Masárik, Gula, Lenghart, Vrbovský, Kubiš, Špernoga (Kabela, Buchel)
RATNOVCE: Križna – Brezovan, Petrík, Pulman, Stolárik, Kútny, Paulovič, Lisák, Kalaba, Geschwandtner, Bílik (Pavlovič, Bírešík)

Chtelnica – Veselé 3:2 (1:1)
Góly: 39. a 73. Piačka, 84. Kadúc – 36. Duračka, 68. M. Hrčka
CHTELNICA: Matejkovič – Bílik, M. Bolla, Bašnák, Zemko, Tomáška, Piačka, Slabý, Tomašovič, B. Bolla, Kalaš (Kadúc, Stanovič)
VRBOVÉ: Ševečka – Hrčka, Konček, Duračka, Klúčovský, Bokor, Michalčík, Krajčo, Strecký, Tóth, Lesay (Bašovský, Ondriga)

Ostrov – Madunice 1:2 (0:0)
Góly: 57. Chochula – 83. Chalány, 90. Polák
OSTROV: Hajdín – Chochula, O. Holán, Klasovitý, Kabát, Bojkovski, M. Holán, Lukáč, Bubák, Urbánek, Regina (Mitošinka, Svetlík)
MADUNICE: Dananai – Žuffa, Kolarik, Vavrinec, Potrok, Hargaš, Mesároš, Rusnáčik, Chalány, Blaho, Polák (Horváth)

V Ostrove sa hralo veľmi kvalitné stretnutie. Do polčasu dominovali obrany a šancí bolo veľmi málo. Po polčase padali už aj góly. Hlavičku Klasovitého brankár hostí ešte kryl, následne sa domáci dostali do vedenia, zahrali signál z rohového kopu a skóroval Chochula. Vedenie domácich paradoxne uspalo a hostia začali preberať iniciatívu. Hostia vyrovnali rovnako po rohu, keď sa hlavou presadil Chalány. Už sa črtala spravodlivá remíza, keď Maduniciam vyšiel v nadstavenom čase brejk a Polák rozhodol o ich výhre.