V zápase plnom zvratov hokejisti nestačili na Bardejov

ŠPORT - Hokej | 4.10.2014, 09.22, prispievatelia

Dramatický zápas rozhodli tri využité presilové hry hostí.

Ilustračné foto: shutterstock.com

V ôsmom kole prvej hokejovej ligy privítali Trnavčania na svojom ľade celok z Bardejova.

Domáci sa ujali vedenia po góle Martina Barana v ôsmej minúte. Ešte v prvej tretine dokázali Bardejovčania skóre otočiť a po góloch Garipa Salijiho a Ľubomíra Sabola vyhrali prvú časť hry. Oba zásahy hostí boli v presilových hrách.

V druhej tretine vyrovnal opäť Baran a krátko potom Marek Lisoň krásnym gólom po dvoch kľučkách dokonca poslal Gladiátorov do vedenia 3:2.

Hosťom sa podarilo vyrovnať ani nie po dvoch minútach, v presilovke sa presadil Samir Saliji.

Úplný obrat vo vývoji zápasu sa Bardejovu podaril v 36. minúte, keď v oslabení skóroval Tomáš Hričina.

V záverečnej tretine sa už skóre nezmenilo a Trnava podľahla v zaujímavom zápase Bardejovu 3:4.

Trnavčania nenadviazali na stredajšie víťazstvo proti reprezentácii Slovenska do 18 rokov keď vyhrali 5:0.

Najbližšie sa Gladiátori predstavia v stredu 8. októbra u lídra súťaže v Detve.