Trnavskí hokejisti sa v Detve pobili, body však nezískali

ŠPORT - Hokej | 9.10.2014, 08.01, prispievatelia

Zápas okorenila krvavá bitka dvaja na dvoch. Za Trnavčanov sa pobili Šišmič a Burzala.

Trnavskí hokejisti sa v Detve pobili, body však nezískali

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavčania cestovali v deviatom kole na ľad lídra súťaže, do Detvy.

Domáci sa ujali vedenia v siedmej minúte zásluhou Hataša. Druhý gól pridal ešte v prvej tretine Graham. Hosťom sa nedarilo prekovať Orčíka v bráne Detvy, hostia pridali v druhej a tretej časti hry ešte po jednom zásahu a vyhrali 4:0.

V 44. minúte sa strhla bitka medzi Metcalfeom s Burzalom a Parhkouseom a Šišmičom.

Gladiátori odohrajú najbližší zápas a domácom ľade v piatok 10. októbra o 17.00 proti Prešovu.