Hokejisti inkasovali dvakrát za minútu, zápas však otočili a zdolali Prešov

ŠPORT - Hokej | 11.10.2014, 12.22, prispievatelia

Gladiátorov nezlomili ani dva inkasované góly v priebehu 41 sekúnd. Zápas zvládli a body ostali v Trnave.

Hokejisti inkasovali dvakrát za minútu, zápas však otočili a zdolali Prešov

Ilustračné foto: shutterstock.com

V úvode reprízy minuloročného štvrťfinále play–off sa darilo viac domácim. Achs gól nedal, ale o minútu neskôr sa presadil Brandis a Trnava viedla.

Krátko potom prišli dva góly hostí v priebehu 41 sekúnd a všetko bolo inak.
Gladiátorom sa podarilo vyrovnať až v 27. minúte Hrbáčikom, ktorý zakončil peknú kombináciu.

Do vedenia išli domáci ešte v druhej časti hry po dorážke Achsa.

V tretej tretine sa už skóre nemenilo, hosťom nepomohla k bodu ani hra bez brankára, Trnavčania vyhrali 3:2.

Gladiátori sa najblišie predstavia v stredu 15. októbra na ľade Liptovského Mikuláša.