Futbal, OSA: Ružindol v susedskom derby vyhral v Bielom Kostole

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2014, 17.57, prispievatelia

Dechtice porazili trnavskú Lokomotívu 4:0 a po prehre Bučian sú na čele súťaže už s päť bodovým trhákom.

Futbal, OSA: Ružindol v susedskom derby vyhral v Bielom Kostole

Priamy kop Bieleho Kostola gólom neskončil, jediný zásah strelili Ružindolčania (v zelenom). Foto: jam

Bučany viedli v Kátlovciach iba tri minúty, domáci napokon duel otočili a vybojovali si tri body.

Zápas plný zvratov videli diváci v Bohdanovciach. Domáci celok išiel do vedenia, Voderady v závere prvého polčasu vyrovnali. V 47. minúte už hostia viedli. Bohdanovčania strelili ešte tri góly a zaistili si konečnú výhru. Výsledok pečatil dvojgólový Filip Nádaský.

Béčko Boleráza vyhralo v Suchej zásluhou gólu Mareka Daniša v závere zápasu.

Body vezú aj Dolné Orešany z Košolnej. Vyhrali zásahom Babinca zo 73. minúty.

Špačince nepremenili pokutový kop a aj vďaka tomu prehrali doma s Dobrou Vodou. Hostia svoj penaltový pokus naopak zrealizovali úspešne, bol to druhý gól Mateja Danka v zápase.

V susedskom derby Ružindol prekvapujúco zvíťazil na pôde Bieleho Kostola. Jediný gól duelu strelil Filipčík, domáci desať minút pred koncom nevyužili možnosť na vyrovnanie, keď Gažovič nepremenil penaltu.

V nedeľnej dohrávke naložilo béčko Jaslovských Bohuníc poltucet Pavliciam. Strelecky sa opäť zaskvel Roman Hrčka, autor troch gólov.