Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka bodovalo v Nových Zámkoch, Vrbové prehralo v Gabčíkove

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 11.10.2014, 18.30, prispievatelia

Céčko Spartaka-Šúrovce prinieslo bod z Nových Zámkov. Mohlo i viac, v bráne domácich však čaroval bývalý gólman Trnavy Ladislav Rybánsky. Domácim sa podarilo vyrovnať v 82. minúte, dva góly za trnavskú rezervu strelil Rastislav Baša.

Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka bodovalo v Nových Zámkoch, Vrbové prehralo v Gabčíkove

Ilustračné foto: Ján Král

"Na jednej strane sklamanie zo straty dvoch bodov, na druhej som rád, že sme už päť zápasov neprehrali! Zápas slušnej úrovne sme začali so zabezpečením stredu poľa. Postupne sme sa snažili loptu podržať a využiť diagonálnymi prihrávkami rýchlosť našich útočníkov. Po strate lopty domáceho obrancu prihral Horváth do šestnástky Bašovi a ten otvoril skóre. Druhý gól dal opäť Baša, keď preloboval Rybánskeho. Do druhého polčasu sme nevstúpili dobre, keď tečovaná hlavička prešla ponad Babiráta do brány. Po góle vrhli domáci všetko do útoku, čo nám vyhovovalo na brejkové situácie. Mali sme niekoľko striel, ich autormi boli Baša, Jakabovič, Virág, ktoré ale nádherne zneškodnil najlepší hráč domácich brankár Rybánsky. Desať minút pred koncom center do pokutového územie dával Dzíbela hlavou brankárovi, čo vystihol domáci útočník a vyrovnal na konečných 2:2. Teší ma i fakt, že za šesť dní je to tretí zápas v rade a odohrali sme ho vo vysokom tempe," zhodnotil zápas tréner Spartaka C Miroslav Hájiček.