Futbal, 4. liga: Body pre Modranku zariadil Jakubička, Boleráz prišiel v Častkovciach o brankára

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.10.2014, 17.45, Ján Král

Modranka vyhrala nad Domanižou. Jediný gól duel strelil v 64. minúte Peter Jakubička hlavičkou po centri z pravej strany. Domáci sa prezentovali kvalitnou organizáciou hry postavenej na pevnej defenzíve, súperovi najmä v druhom polčase takmer nič nedovolili.

Futbal, 4. liga: Body pre Modranku zariadil Jakubička, Boleráz prišiel v Častkovciach o brankára

Gólová hlavička Petra Jakubičku (v modrom č. 3) priniesla Modranke tesné ale cenné víťazstvo. Foto: Ján Král

Jaslovské Bohunice doma vyšli v súboji s Trenčianskymi Teplicami bodovo naprázdno. Súper Spartaka Trnava v štvrtom kole Slovnaft Cup-u zvíťazil gólom bývalého ligistu Mareka Bubenka zo 46. minúty.

Náročný zápas s víťazným koncom má za sebou Boleráz. Slavoj vyhral v Častkovciach 3:2, hráči si však v súbojoch vytrpeli svoje. So zranením opustil ihrisko brankár Zachar, ktorého domáci hráč po rohovom kope zranil v oblasti ramena.

Domáci dohrávali bez vylúčeného Rusnáka, napriek tomu dokázali korigovať zdanlivo rozhodnutý zápas na rozdiel gólu. Boleráz však výsledok proti zverencom Pavla Kopačku, bývalého hráča Spartaka, ustál.