Futbal, OSB: Chtelnica deklasovala Kľačany, Ostrov naložil Banke

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.10.2014, 19.24, prispievatelia

V priamom súboji o prvé miesto si Borovce a Madunice podelili body po bezgólovej remíze.

Milan Klasovitý (v sivom) a Denis Bojkovski (vpravo) zaznamenali v drese Ostrova hetrik. Foto: george

Strelecky sa darilo Ostrovu, Chtelnici a Dolnému Lopašovu. Chtelnica naložila už v prvom polčase Kľačanom osem gólov, celkovo vyhrali domáci 9:1.

Bojkovski a Klasovitý mali strelecký deň. Obaja zaznamenali hetrik a Ostrov zdolal Banku 7:0. Dolný Lopašov rozhodol o svojom triumfe nad Prašníkom už v prvom polčase, päť gólov strelilo päť rôznych hráčov.

Trakovice prehrali na domácom ihrisku s Pečeňadmi. Domáci mohli vyrovnať z penalty, Ľuboš Ščasnovič ju však nepremenil.

Bojničky vyhrali nad Dubovanmi 2:0, o oba zásahy sa postaral Patrik Bučko. Veselé a Ratnovce si body po remíze 2:2 delili.

ADRENALIN OS B – 11. kolo:

Dolné Trhovište – Šípkové 2:3 (2:0)

Góly: 21. Macejka, 25. Baraniak – 49. Kolník, 65. Strecký (z pen), 85. Žák
D. TRHOVIŠTE: Venclík – Polakovič, Jančička, Oravec, Baraniak, Haban, Macejka, M. Šajter, Ju. Blšták, Ja. Blšták, Häckel (B. Šajter)
ŠÍPKOVÉ: B. Líška – L. Oška, Balcír, Kolník, Ilenčík, Strecký, Žák, Kaclík, M. Líška, R. Oška, Nižňanský

Bojničky – Dubovany 2:0 (1:0)
Góly: 39. a 64. Bučko
BOJNIČKY: M. Šesták – T. Kubíček, Špáčil, B. Kubíček, Bojnanský, Dekan, D. Šesták, Kabát, Pavelka, M. Mihina, Bučko (Kadlec, Krajný, Vyhlídal)
DUBOVANY: Tonkovič – Masarik, Š. Strečanský, Kusý, O. Strečanský, Konečný, Kollár, Vrbík, M. Strečanský, Brucháč, Orihel (Herceg, Mačica)

Trakovice – Pečeňady 0:1 (0:1)
Gól: 22. Kocán
TRAKOVICE: Putera – Žemla, Komarňanský, Ľ. Ščasnovič, Radošovský, Š. Chudý, Trokan, Husár, M. Ščasnovič, M. Chudý, Tanáč (P. Kubiš, T. Kubiš, Ballek)
PEČEŇADY: Královič – Lužák, Zubčák, Karaba, Durdy, Ondrášik, Adamčík, Mitošinka, Pekarovič, Kocán, Jankovič (Gergely, Macho, Chudý)

Borovce – Madunice 0:0
BOROVCE: D. Jankech – Koprna, Kolník, Búš, M. Jankech, Urban, P. Jankech, Šašo, Tonkovič, Dubovský, Kapičák (Mikloška, Macháč, Herceg)
MADUNICE: Miník – Žuffa, Vavrinec, Potrok, Hargaš, Kabát, Mesároš, Rusnáčik, Chalány, Blaho, Polák (Kolarik, Horváth)

Dolný Lopašov – Prašník 5:0 (5:0)
Góly: 3. Kubiš, 13. Lukáč, 34. Chnápko, 39. Gula, 45. Masárik
D. LOPAŠOV: Pavelský – Čerňanský, Lukáč, Braniša, Masárik, Gula, Kubiš, Buchel, Lenghart, Chnápko, Vrbovský (Špernoga, Zemko)
PRAŠNÍK: Kulich – Nykodem, Ilenčík, M. Klein, Bielik, Žažo, Pašmík, Kurňavka, Adamec, Salaj, Mil. Kazík (P. Klein, Mich. Kazík, Obuch)

Chtelnica – Kľačany 9:1 (8:0)
Góly: 3., 13. a 30. Blanárik, 5. Bílik, 14. a 73. Slabý, 24. Tomašovič, 35. Kalaš, 42. M. Bolla – 52. Vejčík
ČK: 45. Slamka (Kľačany)
CHTELNICA: Bašňák – Tomáška, Tomašovič, M. Bolla, Kalaš, Bílik, Piačka, Slabý, Zemko, Blanárik, Kurucz
KĽAČANY: Bôžik – M. Gula, Ďuriš, Š. Gula, Hanke, Kubatka, Mikuš, Slamka, Lamparský, Peťko, Vejčík

Veselé – Ratnovce 2:2 (1:1)
Góly: 15. vlastný, 65. M. Hrčka – 17. Stachura, 51. Źák
ČK: 59. Brezovan (Ratnovce)
VESELÉ: Ševečka – Duračka, Bokor, Michalčík, M. Krajčo, Strecký, D. Krajčo, Hrčka, Jurda, Lesay, Bartovic (Klúčovský, Konček, Bašovský)
RATNOVCE: Križna – Stachura, Bílik, Paulovič, Žák, Petrík, Stolárik, Pulman, Brezovan, Pavlovič, Kútny (Kopal)

jam

Ostrov – Banka 7:0 (2:0)
Góly: 19., 85. a 88. Bojkovski, 34., 72. a 76. Klasovitý, 68. Kabát
OSTROV: Hajdín – Chochula, O. Holán, Klasovitý, Kabát, Bojkovski, M. Holán, Bubák, Urbánek, Valo, Lukáč (Svetlík, Regina)
BANKA: Rusnák – Vajsábel, Tomiš, Babiš, Kusý, Varga, P. Bogora, Belan, Š. Samuhel, Pazderka, Lulovič (A. Samuhel)

Za krásneho počasia sa hral do polčasu iba priemerný zápas. Domáci hostí prevyšovali a do prestávky sa presadili dvakrát. Po narážačke sa netypicky pravou nohou presadil Bojkovski, druhý gól pridal po samostatnej akcii Klasovitý elegantnou strelou do šibenice. V druhom polčase hostia úplne odpadli a Ostrov dominoval. V druhom polčase pridali domáci ešte päť gólov.