Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka vysoko vyhralo nad Levicami

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.10.2014, 20.39, Ján Král

Céčko Spartaka-Šúrovce zabodovalo naplno, na domácom ihrisku zdolalo Levice štvorgólovým rozdielom. Góly strelili Menga, Vido, Horváth a Virág.

Ilustračné foto: jkr

Tréner Spartaka C Miroslav Hájiček bol spokojný až s druhým polčasom v podaní jeho zverencov:

"Do zápasu sme vstúpili vynikajúco a hneď po pár minútach sme sa ujali vedenia po góle Buraka Mengu. Potom sme sa vytratili z ihriska a hostia sa snažili vyrovnať. Vzadu sme však boli pozorní. Cez prestávku prišlo v kabíne k dohovoru a po polčase to bolo vidieť. Viac sme zapojili do hry stredových hráčov a hlavne vystúpili vyššie a znemožnili hosťom rozohrávku. V 55. minúte utiekol od polovice sám Vido a zvýšil na 2:0. Po góle sme už hostí do šance nepustili. V 86.minúte sa do úniku dostal Horváth, položil si aj brankára a zvýšil na rozdiel troch gólov. Minútu pred koncom opäť samostatný nájazd a opäť obídenie brankára a gól do prazdnej bránky Virágom na konečných 4:0. Teší ma pokračovanie série bez prehry, ktorú sme natiahli už na šesť zápasov. Naším dalším súperom je líder z Veľkého Medera, ktorý doteraz neprehral a tak sa pokúsime zverencom Petra Léranta túto nulu v štatistikách vymazať."

3. LIGA ZÁPAD - 12. kolo:
Spartak C-Šúrovce - Levice 4:0 (1:0)

Góly: 7. Menga, 55. Vido, 86. Horváth, 89. Virág
SPARTAK C: Hrivňák - Hlúch (31. Virág), Doka, Deket, Kovársky - Dzíbela, Jakabovič - Menga (86. Kolarovič), Magdolen, Horváth - Vido (82. Šuran)
LEVICE: Pahulyi - Pišky, Turnai, Varga, Krivočenko, Vida, Fogad, Konvický, Švec, Zorád, Králik (Jakab, Mlynka, Bôžik)

Piešťany – Nemšová 1:3 (0:1)
Góly: 71. Kapor – 10. Kvasnička, 48. Frimmel, 64. Čelko
PFK: Nemček – Valla, Milič (51. Hornák), Halaji, Kapor, Glos (68. Tanáč), Čery, Odner, Oravec, E. Hrnčár, M. Hrnčár

Vrbové – Borčice 2:4 (0:1)
Góly: 45. Sumer, 72. Kováč – 35. Luhový, 59. M. Gašparík, 83. Plavsič, 90. Barčík
VRBOVÉ: Dovičovič – Kolník (40. Kurinec, 90. Bukovčák), Ďuračka (62. Sarr), Andrísek, Labuda, Bočko, T. Gažík, Kováč, Sumer, Spál, Zelenay

Púchov – Neded 1:0

Komárno – Gabčíkovo 0:0

Topoľčany – Veľký Meder 0:3

Palárikovo – Dun. Streda B 3:0

Lednické Rovne – Veľké Ludince 1:2

Vráble – Nové Zámky 2:3

1 Veľký Meder 13 11 2 0 31 : 6 35 17