Hokejisti vďaka výbornému záveru porazili v derby Senicu

ŠPORT - Hokej | 23.10.2014, 08.30, prispievatelia

Tromi gólmi za osem minút v záverečnej tretine otočili Trnavčania vývoj zápasu vo svoj prospech.

Hokejisti vďaka výbornému záveru porazili v derby Senicu

Ilustračné foto: shutterstock.com

V predohrávanom 24. kole cestovali trnavskí hokejisti do neďalekej Senice. V úvodnej tretine regionálneho derby sa strelci nepresadili.

Krátko po začiatku druhej časti hry išli do vedenia domáci, keď Kalináč z tesnej blízkosti prekonal Hálu v bráne Trnavy.

Martin Baran vyrovnal za hostí v 37. minúte a do kabín sa pred záverečnou tretinou išlo za vyrovnaného stavu.

Po šanciach na oboch stranách išli do vedenia v 50. minúte opäť domáci.

Prišli však chvíle Gladiátorov. O pár desiatok sekúnd neskôr vyrovnal na 2:2 Peter Barinka a v 56. minúte po chybe v domácej obrane strelil gól vo vlastnom oslabení Čunderlík. Výkon Trnavy v závere korunoval minútu pred koncom Achs. Hostia si odviezli domov tri body za výhru 4:2.

V piatok 24. októbra cestujú Gladiátori na ľad Spišskej Novej Vsi. Doma sa predstavia v nedeľu 26. októbra o 17.00 proti Prievidzi.