Futbal, OM: Siladice v šlágri zdolali Leopoldov, Zavar si poradil s Jalšovým

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.10.2014, 18.40, prispievatelia

Zeleneč nebral ohľady na hody v Šulekove a odviezol si tri body po výhre 3:2. Víťazný gól dal Marek Uljaky. A to ešte hostia nepremenili pokutový kop.

Futbal, OM: Siladice v šlágri zdolali Leopoldov, Zavar si poradil s Jalšovým

Ilustračné foto: jkr

Drahovce porazili doma Hornú Krupú 2:0, do každého polčasu si nechali jeden gól.

V dueli o prvé miesto privítali Siladice Leopoldov. Domáci viedli v prvom polčase už 2:0. Hostia znížili desať minút pred koncom zásahom Piovarčiho. O tom, že body ostanú doma definitívne rozhodol Adam Horváth minútu pred koncom.

Dolná Krupá prehrala v Cíferi, hostia odchádzali s ťažkým srdcom na niektoré verdikty z druhého polčasu.

Červenalo sa aj v Dvorníkoch, v závere duelu ju videl domáci Táčovský, Brestovany si odniesli bod za remízu 2:2.

Hrnčiarovce naďalej tápu, prehrali aj v Červeníku a sú posledné.

Majcichovu sa po zmene trénera darí, vyhral aj na horúcej pôde vo Veľkom Orvišti.

Zavar si poradil s Jalšovým, do vedenia išli domáci z penalty. Ešte do prestávky vyrovnal Kirka, po zmene strán však už strieľal góly iba OŠK.