Futbal, OSA: Dechtice otočili duel v Bohdanovciach, Košolná vyhrala stratený zápas

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.10.2014, 18.03, Ján Král

V šlágri kola privítali dovtedy tretie Bohdanovce lídra z Dechtíc a po prvom polčase to vyzeralo, že šesťbodový duel by mohli doviesť do víťazného konca. Napokon sa však tešili hostia. Na gól Brečku z penalty totiž po zmene strán odpovedal Dávid Hlavatovič a v 76. minúte strelil víťazný gól za hostí Krivánek.

Futbal, OSA: Dechtice otočili duel v Bohdanovciach, Košolná vyhrala stratený zápas

Momentka zo stretnutia Bohdanovce - Dechtice. Súboj Ivana Palšoviča (v modrom) s Danielom Kováčom. Foto: Ján Král

Premenenou penaltou z 88. minúty vyhrali Bučany v Suchej 1:0. Domáci v čase gólu už hrali bez vylúčeného Dubranvca, ktorý bol smoliarom zápasu, pretože v prvom dejstve nepremenil penaltu.

Strhujúci zápas sa hral v Košolnej. Hostia ešte v 40. minúte viedli 3:0 a vyzeralo to, že o výsledku je rozhodnuté. Domáci sa však vrátili ešte pred prestávkou do hry gólom Voleka a po zmene strán predviedli gólovú smršť vďaka ktorej napokon výsledok otočili a vyhrali 5:3.

Dolné Orešany zvíťazili v Špačinciach, rozhodca udelil dve červené karty – po jednej na každej strane.

Kátlovce na domácej pôde zdolali Lokomotívu, Trnavčania korigovali na konečných 1:2 až v záverečných minútach.

Ružindol si doma poradil s Dobrou Vodou i vďaka dvom gólom Juraja Pokrývku. V súboji B-mužstiev sa rovnako ako po sobotnom dueli áčiek radovali Jaslovské Bohunice, ktoré porazili Boleráz.

SWAN OBLASTNÁ SÚŤAŽ A – 13. KOLO:

Bohdanovce – Dechtice 1:2 (1:0)

Góly: 13. Brečka (pen) – 66. D. Hlavatovič, 76. Krivánek
BOHDANOVCE: Sloboda – Kövor, I. Palšovič, Macko, Kocian, T. Braniša, Lenivý, F. Nádaský, Brečka, Dolinaj, Heriban (D. Palšovič, Kriš, Vadovič)
DECHTICE: M. Kúdela – M. Manca, M. Maška, Drgoň, Sliva, Kováč, Krivánek, R. Maška, P. Manca, Pav. Maška, D. Hlavatovič (Cmero, Kalaša, Kolesik)

Biely Kostol – Pavlice 3:1 (2:1)
Góly: 18. A. Adámek (pen), 28. L. Jurina, 73. A. Adámek – 34. L. Dubovský
B. KOSTOL: Šiška – Kobza, M. Jurina, Pösinger, Hoblík, A. Adámek, Čmehýl, Ľ. Adámek, Podstrelený, Novák, Dobrovodský (L. Jurina, Kapičiak, Gažovič)
PAVLICE: P. Hutár – L. Dubovský, Voško, Ševčík, Mat. Kollár, Mich. Kollár, Ivančík, Križan, Kopecký, Kanis, Hornaček

Kátlovce – Lokomotíva Trnava 2:1 (0:0)
Góly: 49. Vyhlidal, 65. R. Hlavatovič – 86. Pivoluska
KÁTLOVCE: Banič – Krchnár, M. Sliva, Vagovič, R. Hlavatovič, Hupka, Šimončič, Vyhlidal, M. Hlavatovič, Pavlík, Dadík (J. Hlavatovič, M. Beňo, J. Beňo)
LOKOMOTÍVA: Vinci – Križan, Červenka, Ďuga, D. Valovič, Pivoluska, Juriš, Kralič, Halmo, Homoľa, Boháček (Schmidt, Sucháň, Poláček)

Suchá nad Parnou – Bučany 0:1 (0:0)
Gól: 88. K. Bunček (pen)
ČK: 72. Dubravec (Suchá)
SUCHÁ: Hirner – Kuracina, Pospíšil, Dubravec, Slovák, Matúšek, Kollár, Cuninka, Hájiček, Babušík, Januš (Rybařík, Mir. Sloboda)
BUČANY: Jamrich – Hlučil, Fančovič, K. Bunček, Belák, Suchoň, Cuper, Kosnáč, Ryšavý, Sokolovič, Rafi (Krištofovič)

Košolná – Voderady 5:3 (1:3)
Góly: 40. a 74. M. Volek, 53. a 79. Greguš (prvý z pen), 76. Holekši – 23. a 28. Plavucha, 8. L. Trog
KOŠOLNÁ: M. Chudják – Halaksa, R. Bobok, M. Turanský, Karas, Greguš, Holekši, Konečný, M. Volek, Zachar, Čavara (S. Chudják, D. Turanský, Váry)
VODERADY: L. Bachratý – S. Izakovič, Šurina, Fatranský, L. Trog, Šoka, Cíferský, Živický, Kondákor, Zelenský, Rosypál (Plavucha, P. Páleník, S. Páleník)

Špačince – Dolné Orešany 1:2 (0:0)
Góly: 63. Mat. Gajarský – 71. Šimonovič, 83. Hudek
ČK: 89. Mat. Holekší – 40. D. Tománek
ŠPAČINCE: Gebauer – Landrišič, Izakovič, L. Dobrovodský, Chrvala, Brestovanský, Gajarský, D. Chudý, Pakanec, Mužík, Mich. Púchly (Mat. Holekší)
DOL. OREŠANY: D. Hudek – D. Tománek, Dobšovič, Kaša, Banár, T. Rabara, Kulíšek, Jaroška, Babinec, R. Hudek, Šimonovič

Ružindol – Dobrá Voda 3:2 (2:1)
Góly: 40. a 42. Pokrývka, 53. Babka – 13. Chnapko, 47. Mat. Danko
RUŽINDOL: Vrábel – M. Moncman, M. Morong, M. Turoň, Karády, V. Horváth, D. Turoň, Babka, Filipčík, Patko, Bardáč (Pokrývka, Minarovič, Tollarovič)
DOB. VODA: J. Turanský – Dubrava, Chnapko, Klčo, Mat. Danko, T. Novák, Paldan, M. Novák, Ružička, Ondruška, Jantoš (Galovič, P. Danko)

Jaslovské Bohunice B – Boleráz B 2:1 (2:0)
Góly: 17. Kubiš, 27. Ľ. Hrčka – 82. Marek Daniš
J. BOHUNICE: Junas – Stránsky, M. Gajarský, Sokolovič, Hollý, Galovič, Kubiš, Režnák, Stránsky, R. Hrčka, Ľ. Hrčka
BOLERÁZ: D. Miškovič – Mar. Daniš, Neštický, Židek, M. Miškovič, Puschnereiter, M. Miškovič, Benca, Dráb, Šmidovič, Prochádzka, P. Daniš