Trnavskí hokejisti vyhnali súperovho gólmana z brány, na body to však nestačilo

Napriek výhre v prvej tretine, Gladiátori v Michalovciach prehrali.

Trnavskí hokejisti vyhnali súperovho gólmana z brány, na body to však nestačilo

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavčania cestovali v sedemnástom kole prvej hokejovej ligy do Michaloviec.

Domáci išli do vedenia už v piatej minúte. Gladiátori však zabojovali a dvomi gólmi počas dvoch minút vyhnali domáceho brankára Borka z brány.

Michalovce vyrovnali až v druhej tretine.

Tretia časť hry sa začala od stavu 2:2. Domáci využili presilovku a išli do vedenia.

O štyri minúty bolo už 4:2 a v závere zápasu po druhej úspešnej presilovke uzavreli skóre Michalovčania na 5:2.

Trnavčania v piatok 7. novembra vycestujú do Bardejova. Doma si zahrajú až v stredu 12. novembra proti Detve.

1. hokejová liga - 17. kolo
HK Dukla Michalovce – HK Gladiators Trnava 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
Góly: 5. Huňady, 30. Linet, 51 a 58. Majerník, 55. Fajčák – 15. Schmidt, 16. Rosa
Strely: 47:38
Vylúčenia: 6:7
Presilovky: 2:0
Rozhodovali : Korba – Riš, Smerek
Diváci: 927

Michalovce: Borko (16. Němec) – Šterbák, Kubát, Urban, Drotár, Buraľ, Tkáč – Šechný, Fajčák, Halás – Podsedlý, Čížek, Majerník – Linet, Banovský, Cmorej – Huňady, Fedorko, Schnelly

Trnava: Hála – Poláček, Demo, Burzala, Závodský, Šišmič – Baran, P.Barinka, Lisoň – Čunderlík, Rosa, Bachratý – Schmidt, Hrbáčik, Tahotný – Božik