ŠPORT - Hokej | 8.11.2014, 09.00, prispievatelia

Gladiátori sa museli na opačnom konci republiky zaobísť bez jednotky v bráne. Miro Hála nechytal pre rodinné záležitosti.

Trnavskí hokejisti bez Hálu v bráne nestačili na favorita ligy

Ilustračné foto: shutterstock.com

V devätnástom kole prvej hokejovej ligy čakal Trnavčanov ťažký súper. Favorit ligy z Bardejova.

V bráne Gladiátorov chýbal pre rodinné záležitosti Miroslav Hála, zastúpil ho Ivan Petrovič.

Trnavčania držali krok s domácimi takmer celú prvú tretinu. Až v posledných dvoch minútach dvakrát inkasovali z hokejok Hričinu a Prokopa.

Podobne ako v prvej tretine, aj v druhej časti hry inkasovali hostia až v závere tretiny. Opäť dvakrát. Stav bol jasný, Bardejov viedol 4:0.

V záverečnej tretine už gól nepadol a Trnavčania cestovali domov bez streleného gólu.

V stredu 12. novembra privítajú Gladiátori na svojom ľade Detvu. Zápas sa začína od 17.00.