Futbal, 3. liga: Hráči Spartaka C-Šúrovce uzavreli jeseň prehrou v Borčiciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.11.2014, 21.29, Ján Král

Piešťany dostali štvorku v Leviciach a prišli o vylúčeného brankára Nemčeka. Vrbové podľahlo na pôde béčka Dunajskej Stredy, céčko Spartaka-Šúrovce neuspelo v Borčiciach, druhého mužstva tabuľky.

Futbal, 3. liga: Hráči Spartaka C-Šúrovce uzavreli jeseň prehrou v Borčiciach

Ilustračné foto: jkr

Tréner tímu zo Šúroviec Miroslav Hájiček k zápasu povedal: "Druhé mužstvo tabuľky potvrdilo svoju kvalitu najmä v prvom polčase. Rýchle kombinácie a hráčska kvalita Barčíka a Augustiniho nám robili problémy. Prvý gól sme dostali po rohovom kope, keď sme nevystúpili proti Luhovému a ten otvoril skóre. Druhý gól pridal stopér Plavšič hlavou po rohu Barčíka. V druhom polčase sme hru vyrovnali a boli odvážnejší. Podržali sme loptu a snažili sa o kontaktný gól. Po hodine hry videl faul pred šestnástkou rozhodca vo vnútri pokutového územia, ale nariadenú penaltu Augustini nepremenil. Naše šance Dzíbelu a Krajčoviča zostali nevyužité, no v 77.minúte opäť po rohu hlavou zvýšil Plavšič na konečných 3:0 pre Borčice. Naši mladí hráči nesklamali hlavne v druhom polčase a takéto ťažké zápasy ich posunú ďalej."