Michalovčania si odviezli iba krvavé zranenie, body ostali v Trnave

ŠPORT - Hokej | 11.12.2014, 08.12, prispievatelia

Domáci hokejisti viedli už 3:0, hostia dokázali znížiť na rozdiel jedného gólu. Všetky body však zostali v Trnave.

Michalovčania si odviezli iba krvavé zranenie, body ostali v Trnave

Ilustračné foto: shutterstock.com

V 28. kole prvej hokejovej ligy privítali trnavskí hokejisti na svojom ľade hostí z ďalekých Michaloviec.

V prvej tretine zaujalo slabé dve stovky divákov iba krvavé zranenie Michalovčana Petra Čížka. Nahodenie puku od vlastného spoluhráča ho nešťastne trafilo do nosa.

Divákov pobavila situácia, keď osamotený ľadár vybral mobilný telefón, aby si privolal posily na upratanie plochy od krvi.

V druhej časti hry prišli aj góly. Počas jedenástich minút sa trikrát v rade presadili domáci. Po zásahoch Dema, Barana a Rosu sa zdalo byť o výhre Trnavy rozhodnuté.

Pred koncom druhej časti hry ešte znížil hosťujúci Huňady. Hostia boli celý zápas strelecky aktívnejší a na rozdiel jedného gólu a konečných 3:2 pre Trnavu znížili minútu pred koncom zápasu.

Body im nepriniesla ani hra bez brankára a tak si Michalovčania odviezli z Trnavy iba spomínané krvavé zranenie.

V najbližšom kole sa trnavské mužstvo predstaví na ľade reprezentačného výberu do osemnásť rokov v Liptovskom Mikuláši. Zápas sa začína už dnes, teda vo štvrtok 11. decembra o 17.00.