Trnavskí hokejisti síce Bardejov prestrieľali, na body to však nestačilo

ŠPORT - Hokej | 18.12.2014, 07.00, prispievatelia

Gladiátorom sa podarilo skórovať až za stavu 0:3. Skúsení hostia si už výhru nenechali ujsť.

Trnavčania bojujú pred bránou Bardejova. Foto: Dominika Handzušová

V tridsiatom kole prvej hokejovej ligy privítali Trnavčania na svojom ľade favorita z Bardejova. Aj keď sa hosťom ostatných štyroch zápasoch nedarilo naplno bodovať, v Trnave viedli už od druhej minúty.

V druhej časti hry pridali Bardejovčania ešte dva presilovkové góly v krátkom slede a o víťazovi duelu bolo prakticky rozhodnuté.

Domáci Kristián Krajčík minútu pred druhou prestávkou znížil na rozdiel 1:3.

Daniel Rosa strelil v 48. minúte kontaktný gól na 2:3 a zápas mal zrazu poriadny náboj.

Gladiátori dominovali v tretej tretine pomerom striel 17:7 no vyrovnať sa im nepodarilo ani v hre bez brankára. O všetkom rozhodol hosťujúci Filip Vaško strelou do opustenej Hálovej brány.

Ďalší ťažký zápas čaká trnavských hokejistov v piatok 19. decembra, keď cestujú na horúci ľad lídra ligy z Detvy. Duel sa začína o 17.00.