Hokejisti Detvy v unikátnych dresoch zdolali Trnavčanov

ŠPORT - Hokej | 20.12.2014, 08.00, prispievatelia

Gladiátorom sa strelecky opäť nedarilo, iba Hrbáčik v závere zápase pokazil hosťujúcemu brankárovi čisté konto.

Hokejisti Detvy v unikátnych dresoch zdolali Trnavčanov

Unikátne dresy Detvy v zápase proti Trnave. Foto: Dominika Handzušová

Trnavčania cestovali v 31. kole prvej hokejovej ligy na zápas proti lídrovi ligy z Detvy. Domáci nastúpili na zápas v unikátnych dresoch pripomínajúcich detviansky kroj.

Detva bola na najužšom klzisku v súťaži strelecky aktívnejšia po celý zápas, pomer striel bol po šesťdesiatich minútach celkovo 59:21. Prvý gól Hála inkasoval až v 28. minúte.

Domáci skórovali v druhej tretine ešte dvakrát a bolo rozhodnuté.

V záverečnej časti hry sa už za stavu 4:0 presadil aj hosťujúci Martin Hrbáčik a pokazil brankárovi Košarišťanovi čisté konto. Detve unikátne dresy priniesli výhru, zahrajú si v nich aj proti Bardejovu.

Trnavčania môžu zastaviť sériu troch prehier už v nedeľu 21. decembra, keď doma o 17.00 privítajú hráčov Prešova.