ŠPORT - Hokej | 22.12.2014, 08.00, prispievatelia

Gladiátori rozhodli o svojej výhre dve minúty pred koncom.

Trnavskí hokejisti zdolali Prešov, o triumfe rozhodol Lisoň

Ilustračné foto: shutterstock.com

Gladiátori privítali v 32. kole prvej hokejovej ligy na svojom ľade tabuľkového suseda z Prešova.

Skóre zápasu otvoril Trnavčan Poláček, keď v trinástej minúte využil prihrávku Lisoňa.

Hosťom stačilo na vyrovnanie iba 31 sekúnd. Gólovo odpovedal Gápa, keď zblízka prekonal Hálu.

Druhý gól Trnavy vsietil vo vlastnom oslabení Bachratý a výsledkom 2:1 sa aj skončila prvá tretina.

Desať sekúnd pred polovicou stretnutia vyrovnal na 2:2 hosťujúci Chovan a začínalo sa odznova.

V tretej časti hry boli strelecky aktívnejší domáci hokejisti a keď už sa zdalo, že zápas pôjde do predĺženia rozhodol domáci strelec Lisoň.

Gladiátori sú po výhre na ôsmom mieste tabuľky, iba dva body za Prešovom. Najbližšie ich 28. decembra vyzve na svojom ľade Liptovský Mikuláš.