Spišiaci vyhnali Hálu z brány, gladiátori vysoko prehrali

ŠPORT - Hokej | 8.1.2015, 06.30, prispievatelia

Trnavskí hokejisti inkasovali v Spišskej Novej Vsi osem gólov, stále však ostávajú na siedmej priečke tabuľky.

Spišiaci vyhnali Hálu z brány, gladiátori vysoko prehrali

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavčania cestovali v rámci 36. kola prvej hokejovej ligy do Spišskej Novej Vsi a dlhá cesta sa zrejme prejavila už v prvej minúte zápasu, keď inkasovali prvý gól.

Druhý presný zásah domácich prišiel už v polovici prvej tretiny a s gladiátormi to nevyzeralo dobre.

Nádej na úspešný výsledok vrátil hosťom v 26. minúte Môcik, na jeho gól však do konca druhej tretiny stihli domáci odpovedať ďalšími dvomi údermi.

Gólostroj Spišskej Novej Vsi sa naplno rozbehol v záverečnej tretine, keď ďalšími štyrmi zásahmi vyhnali brankára Hálu z brány.

Jeho náhradník Petrovič už za svoj chrbát žiadny puk nepustil a Kamenický päť minút pred koncom len zmiernil debakel Trnavy na 2:8.

Gladiátori sú na siedmej priečke tabuľky, na šiesty Prešov strácajú iba dva body.

Púť trnavských hokejistov po súperových klziskách pokračuje v stredu 14. januára, keď budú čeliť Považskej Bystrici.

1. hokejová liga - 36. kolo
HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)
Góly: 1. a 41. Leskovjanský, 10. Ihnaťo, 35. Cvengroš, 39. Vaic, 43. Klinga, 46. Gurčík, 49. Smotrila – 26. Môcik, 55. Kamenický
Strely: 42:30
Vylúčenia: 3:7
Presilovky: 2:0
Rozhodovali: Korba – Beniač, Smerek
Diváci: 444

Spišská N. Ves: Trenčan – Hamrák, Findura, Cvengroš, Giľák, Gonda, Hamráček, Ihnaťo, Klinga, Koky, Krempaský, Leskovjanský, Smotrila, Vaic, Vartovník, Džerenga, Hrubý, Kramár, Rojkovič, Gurčík, Horváth

Trnava: Hála (46. Petrovič) – Krajčík, Kubica, Reho, Šišmič, Valjent, Baran, Barinka, Božik, Hrbáčik, Kamenický, Lisoň, Lukačovič, Môcik, Poláček, Rosa, Závodský