V nervóznom zápase hokejistov v Michalovciach rozdal rozhodca viac ako dvesto trestných minút

ŠPORT - Hokej | 17.1.2015, 11.43, prispievatelia

Hoci gladiátori rýchlo viedli dvojgólovým rozdielom, domáci v závere otočili vývoj zápasu vo svoj prospech. Duel ovplyvnilo veľké množstvo vylúčení.

V nervóznom zápase hokejistov v Michalovciach rozdal rozhodca viac ako dvesto trestných minút

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavskí hokejisti cestovali v rámci 39. kola prvej hokejovej ligy do ďalekých Michaloviec, no hodiny presedené v autobuse im zjavne neublížili, keďže už v štvrtej minúte viedli dvojgólovým rozdielom po zásahoch Lisoňa a Hrbáčika.

V závere prvej tretiny prišlo k hromadnej potýčke a rozhodcovia rozdali aj dva tresty do konca zápasu. Z trnavskej strany dohral Lisoň.

Michalovce znížili v úvode druhej tretiny na rozdiel jedného gólu. Trnavčania Baran a Čunderlík inkasovali osobné tresty a počty trestných minút v zápase sa množili.

V poslednej desaťminútovke tretej tretiny boli vylúčení dvaja hráči Trnavy a domáci hrali presilovku 5 na 3.

Michalovce vyrovnali na 2:2 v čase 53:11 a víťazný gól zápasu strelili o 42 sekúnd neskôr, už v hre štyroch proti štyrom.

V zápase rozdali rozhodcovia pätnásť vyšších trestov a celkovo až 208 trestných minút. Trnavčania napriek sľubnému vedeniu v úvode zápasu cestovali domov bez bodu.