Spartak v nervóznom prípravnom zápase prehral s Linzom

ŠPORT - Futbal - Spartak | 31.1.2015, 17.21, Ján Král

Spartak Trnava má za sebou ďalší prípravný zápas. S lídrom druhej rakúskej ligy prehral na umelej tráve v Ober-Grafendorfe 1:2.

Spartak v nervóznom prípravnom zápase prehral s Linzom

Linz začal náporom, hneď v úvode mohli Rakúšania skórovať, no Strapák zlikvidoval penaltu. Andeli sa po 20. minúte dostali do hry, začali si vypracovávať šance a po faule na Mikoviča premenil pokutový kop Sabo.

Andeli neskôr mohli kopať po zákroku na Sládeka, no píšťalka arbitra zostala nemá.

V druhom polčase asi pätnásť minút pred koncom domáci dvoma rýchlymi gólmi zvrátili stretnutie vo svoj prospech. Rozhodca ho napokon pre rastúcu nervozitu ukončil ešte pred vypršaním deväťdesiatich minút.

Andeli pokračujú v sérii testovacích duelov už v stredu 4. februára o 14.00, keď na umelej tráve v Senci privítajú Slovácko.

Linz – Spartak Trnava 2:1 (0:1)

Gól: 39. Sabo (pen)
SPARTAK: Strapák – Janečka, Nikolič, Bortel, Čonka – Casado, Sabo – Schranz, Sládek, Cleber – Mikovič
Striedali: Čarnota, Banovič, Horník, Jirka, Bališ