Futbal, 5. liga: Zvončín pred štyristo divákmi zdolal Malženice, Trebatice sa bodovo dotiahli

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.3.2015, 17.40, prispievatelia

V sobotnej predohrávke vyhral v šlágri kola domáci Zvončín nad Malženicami po dvoch góloch Matúša Klenkoviča. Za Dynamo znížil v 74. minúte Rastislav Vdovjak, body však ostali vo Zvončíne.

Matúš Klenkovič (v červenom) strelil v zápase oba góly Zvončína. Foto: Eleonóra Szombatová / FOTO4F

Zápas v sobotu odohrali aj Horné Orešany, ktoré si v boji o záchranu poradili s Borským Mikulášom 3:2. Hostia znížili dvomi gólmi až za stavu 3:0 pre domácu Iskru.

V nedeľu vyhrali Trebatice nad Krakovanmi 4:0 a bodovo sa dotiahli na prvé Malženice. Boj o postup do vyššej ligy bude ešte zaujímavý. Vzájomný zápas odohrajú tieto dve mužstvá v predposlednom jarnom kole.

Hlohovec prehral v Gbeloch 0:2, domáci dali dva góly počas troch minút prvého polčasu.

Moravský Svätý Ján porazil Križovany hetrikom Bolfa, hostia pritom viedli po 24. minútach 1:0.