Futbal, 4. liga: V Modranke úradoval Ibrahimovič, Boleráz prehral gólom trénera Trenčína

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.3.2015, 17.52, prispievatelia

Boleráz nestačil na Trenčianske Teplice a na Považí prehral 0:1. Gól hostí dal aktuálny tréner fortunaligistu z Trenčína Martin Ševela.

Futbal, 4. liga: V Modranke úradoval Ibrahimovič, Boleráz prehral gólom trénera Trenčína

Miloš Habán strelil za Modranku dva góly. Foto: Ján Král

Základ výhry nad Belušou položili Jaslovské Bohunice v devätnástej minúte, keď skóroval Peter Krajčovič. V druhom polčase pridali ešte tri kúsky a získali dôležité tri body v boji o záchranu. Plný bodový zisk s doterajším lídrom tabuľky je pre mužstvo veľmi cenný.

V nedeľných zápasoch vyhrala aj Modranka nad Častkovcami, ktoré vedie bývalý hráč Spartaka Trnava Peter Ďuriš. O víťazstvo 2:0 sa dvomi presnými zásahmi postaral Miloš Habán, ktorý vzhľadom a postavou pripomína svetoznámeho Zlatana Ibrahimoviča.