Futbal, III. B: Koplotovciam vystrieľal tri body Tajber, Šterusy rozhodli proti Nižnej do polčasu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.4.2015, 21.04, Ján Král

Koplotovce sa proti Hornému Trhovišťu dostali do vedenia až v 70. minúte, dva góly Tajbera však napokon zariadili lídrovi tabuľky tri body.

Ilustračné foto: jkr

Naplno zabrali aj Šterusy. O výsledku rozhodli proti Nižnej už v prvom polčase, hostia po zmene strán ešte dvoma zásahmi korigovali výsledok.

Horné Otrokovce si poradili s Pastuchovom pomerom 2:1, rovnako tak Merašice so Žlkovcami a Moravany zase takto zvíťazili v Kočíne-Lančári. Sokolovce zdolali béčko Šulekova 2:0.

Góly: 14. Korvín, 74. Homola

Kočín – Lančár – Moravany nad Váhom 1:2 (0:1)
Góly: 84. Orihel - 21. Abrahám, 72. Paulovič
ČK: 82. Štefanec (Moravany)

Koplotovce – Horné Trhovište 3:1 (1:1)
Góly: 70. a 90. Tajber, 42. Kováč - 35. Volko

Šterusy - Nižná 4:2 (4:0)
Góly: 9. a 43. Sereda, 11. Strapatý, 34. Grivalský - 46. Šimkovič, 67. I. Horváth

1 Koplotovce 13 11 1 1 50 : 14 34 13
2 Šterusy 13 9 2 2 37 : 15 29 8
3 Horné Otrokovce 13 8 0 5 36 : 26 24 3
4 Šulekovo B 13 7 1 5 26 : 25 22 1
5 Moravany nad Váhom 13 7 0 6 30 : 22 21 0
6 Horné Trhovište 13 6 2 5 29 : 28 20 2
7 Sokolovce 13 5 2 6 25 : 26 17 -4
8 Kočín - Lančár 13 4 2 7 22 : 17 14 -7