Futbal, 3. liga: Úspešná jar spartakovského céčka pokračuje, zdolalo aj Vrbové

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.4.2015, 21.29, Ján Král

Spartakovské céčko zvíťazilo v regionálnom súboji s Vrbovým 2:0 a na jar pokračuje v sérii bez prehry. Tímu aktuálne patrí ôsma priečka tabuľky tretej ligy západ.

Miloš Juhász (vľavo) zo Šúroviec v súboji s Tomášom Gažíkom. Foto: Ján Král

"Dnes som spokojný iba s výsledkom a defenzívnou hrou mužstva. Smerom dopredu náš prejav nespĺňal atribúty kombinačnej hry a ofenzívneho poňatia futbalu. Napriek tomu sme mali, najmä v druhom polčase, niekoľko vyložených príležitostí. Zoči voči brankárovi Dovičovičovi sa minimálne trikrát objavil Pikulík, ale nebolo mu súdené skórovať. Góly sme dali v prvom polčase z penalty s prehľadom Hlavnom po faule na Pikulíka. Druhý gól dal pár minút pred koncom striedajúci Horváth, keď samostatný nájazd zakončil do prázdnej brány po obídení brankára. Súper síce potrebuje na záchranu bodovať, ale do otvorenej hry sa s nami nepustil ani počas nepriaznivého stavu. Mal len jednu šancu, ktorú vychytal brankár Orichel. Päť zápasov sme na jar neprehrali a už v stredu to chceme potvrdiť v dohrávke v Púchove," zhodnotil zápas tréner Spartaka C Miroslav Hájiček.