Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka prišlo v Púchove o jarnú neporaziteľnosť

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.4.2015, 20.44, Ján Král

V dohrávke 22. kola tretej ligy západ prehralo C-mužstvo Spartaka v Púchove 2:4. Tím zo Šúroviec doplatil na individuálne chyby.

Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka prišlo v Púchove o jarnú neporaziteľnosť

Ilustračné foto: Ján Král

Miroslav Hájiček (tréner Spartaka C): „Púchov ukončil našu pozitívnu jarnú bilanciu dosť nešťastným spôsobom. Ak dostaneme štyri góly, nemožno hovoriť o spokojnosti. Mali sme celozápasový tlak, ale hrúbky nášho brankára nás stáli lepší výsledok. Predchádzajúce zápasy bol našou veľkou oporou, ale tentoraz mal slabší deň. Prvý gól sme dostali hlavou do stredu brány pod brvno. Potom vyrovnal Pikulík, keď sa v šestnástke pekne uvoľnil a vedľa brankára skóroval. Posledný roh prvého polčasu brankár podbehol a domáci Svorada nám dal gól do šatne. Druhý polčas sme domácich ešte viac pritlačili, ale po našej hrúbke opäť sám na brankára zvýšil Svorada na 3:1. V 70. minúte sme znížili po hlavičke Dzíbelu na 3:2. Všetko sme vrhli do útoku, ale šance Vida a Pikulíka nepriniesli vyrovnanie. Naopak, hetrik zakončil Svorada po pošmyknutí sa Orichela do prázdnej bránky. Musíme si chyby rozobrať a pripraviť sa do Komárna.“

Púchov – Spartak C/Šúrovce 4:2 (2:1)
Góly: 45., 55. a 85. Svorada, 12. Gamboš – 40. Pikulík, 70. Dzíbela
SPARTAK C: Orichel – Šuran, Dzíbela, Jakabovič (29. Vido), Ravas (46. Kovársky) – Hlavna, Magdolen – Virág (74. Menga), Pikulík, Horváth - Juhász

1 Veľký Meder 22 14 8 0 35 : 11 50 17
2 Borčice 21 14 4 3 41 : 12 46 13
3 Neded 21 11 4 6 25 : 20 37 4
4 Topoľčany 22 10 4 8 26 : 28 34 1
5 Veľké Ludince 22 9 6 7 27 : 20 33 0