Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka prišla o body s Pohroním

ŠPORT - Futbal - Spartak | 19.4.2015, 14.03, Ján Král

Juniori Spartaka prehrali v treťom kole nadstavbovej časti DOXXbet ligy v skupine o záchranu s tímom FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:3. Andeli viedli rýchlym gólom Jirku, hostia však otočili výsledok striedajúcim Páleníkom, v závere pečatil skóre Abrahám. Duel sa hral v Červeníku.

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka prišla o body s Pohroním

Ilustračné foto: jkr

Pavol Bartoš, tréner juniorov Spartaka, o stretnutí povedal: "Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, už v 3. minúte dal Jirka gól, čo nás malo povzbudiť, no opak bol pravdou. Po polhodine mohol pridať druhý gól Ujlaky, no netrafil prázdnu bránu. Tento moment nás zlomil, prestali sme si veriť, slabo sme sa pohybovali, chýbal dôraz v súbojoch, súper hral jednoducho, posielal dlhé pasy do súbojov, ktoré boli s pomocou vetra nepríjemné a robili nám problémy. V druhom polčase sme po taktickej chybe a nedostúpení v strede ihriska dostali na 1:1. Aj ďalší gól strelil striedajúci Páleník, ktorý sa presadil po štandardke, keď ho náš hráč na to určený, nebudem menovať, nechal na tri metre. V závere sme inkasovali tretí gól, keď sme už všetci útočili v snahe vyrovnať. Nehrali sme kombinačne, nepomohlo tomu ani hrboľaté ihrisko, prehrávali sme osobné súboje, nezískavali odrazené lopty, preto sme neuspeli. Nebol to pekný futbal, skôr boj."