Futbal, 5. liga: Zvončín vyhral v Krakovanoch, Malženice opäť na čele tabuľky

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.4.2015, 20.00, prispievatelia

Malženice doma nedali šancu Mokrému Háju a vyhrali 4:0. Posunuli sa tak opäť na prvé miesto v tabuľke. Trebatice mali v tomto kole voľno.

Futbal, 5. liga: Zvončín vyhral v Krakovanoch, Malženice opäť na čele tabuľky

Malženice opäť vedú ligu. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Doma uspel aj Hlohovec, po góle Šimona Chalányho vyhral 1:0 nad Oreským. Prvý polčas bol z pohľadu domácich dobrý, mali hru pod kontrolou, v druhom sa uspokojili a poľavili, no súper sa za celý zápas nedostal do gólovej šance.

Duel Veľkých Kostolian a Križovian nepoznal víťaza, po remíze 1:1 sa body delili. V prvom polčase domáci trafili tyč, nepremenili samostatný nájazd, šance sa však zrodili na oboch stranách a remíza je zrejme zaslúžená.

Strelecky sa darilo Zvončínu, ktorý si po štyroch góloch odváža všetky body z Krakovian.

Horné Orešany schytali poltucet od Moravského Sv. Jána, gól Malého bol iba čestným úspechom hostí.