Futbal, OM: Horná Krupá v závere vybojovala bod, Siladice zakopli s Červeníkom

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.4.2015, 20.08, Ján Král

Horná Krupá v šlágri kola remizovala s Leopoldovom. Hostia viedli už dvojgólovým rozdielom a do konca zápasu zostávala len štvrťhodina. Vtedy ale Gašparík znížil a Mikláš päť minút pred koncom stanovil konečný výsledok 2:2.

Futbal, OM: Horná Krupá v závere vybojovala bod, Siladice zakopli s Červeníkom

Ilustračné foto: Ján Král

Brestovany viedli v Šulekove, napokon však odišli s prázdnou. Domáci ešte do polčasu vyrovnali a v 68. minúte priklonil misky váh na ich stranu Trávniček.

V Cíferi sa body delili, ako domáci tak Zavar strelili po góle. Siladiciam jar nevychádza podľa predstáv, s Červeníkom, ktorý bojuje o záchranu doma iba remizovali. Hosťom sa podarilo vyrovnať na 2:2 v 84. minúte zásluhou Hargaša.

Zeleneč bodoval naplno v Dvorníkoch. Duel plný zvratov napokon rozhodol v závere svojím druhým presným zásahom Bednárik.

Majcichov zdolal suverénne Dolnú Krupú, súperovi na cestu pribalil tri góly. Dvakrát rozvlnil sieť Ľubomír Železník.

OBLASTNÉ MAJSTROVSTVÁ - 23. KOLO:
Šulekovo - Brestovany 2:1 (1:1)

Góly: 20. Harman, 68. Trávniček - 9. Oláh
ČK: 80. Gažovič (Šulekovo)
ŠULEKOVO: P. Tvrdý - Gažovič, Kršňák, P. Nemec, Žemla, Šoka, Nemčok, CHudý, Benko, Harman, Kolony (Trávniček, Kola)
BRESTOVANY: Mich. Železník - Varga, Novanský, Jánoš, Tandlmayer, Šiška, Oláh, F. Železník, Mar. Železník, Sabo, Búška (M. Dorčiak)

Cífer – Zavar 1:1 (1:1)
Góly: 5. Tim. Tibenský - 22. Ďuriš
CÍFER: páLENíK - Tom. Tibenský, Rusnák, Slabý, Fulier, Kupkovič, Kišš, Lukovič, Gross, Gašparovič, Tim. Tibenský (Červenka, Kročka)
ZAVAR: Púchly - Dobrovodský, Kardoš, Chlebík, Vido, Táčovský, Krajčovič, Ďuriš, Mat. Psota, D. Bachratý, J. Vyskoč (Baroš, Mich. Psota)

Siladice – Červeník 2:2 (2:1)
Góly: 19. Mesároš, 39. Beránek - 11. Štefunko, 84. Hargaš
SILADICE: Spál - Jobek, O. Sekereš, Beránek, Páleník, Pátek, Ilovič, Varga, J. Sekereš, Kinči, Mesároš (I. Fančo)
ČERVENÍK: M. Čagánek - Bednárik, Mihálik, Boháčik, J. Vančo, Štefunko, HUlík, Mrva, Patúc, Ješko, Králič (Hargaš, Vachan, Svitek)