Futbal, III. A: Smolenice triumfovali v Opoji a postup majú istý, za Trstín skóroval aj brankár

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 31.5.2015, 20.42, prispievatelia

Na výprasku 9:0 ktorý nadelil Trstín Dlhej sa podieľal brankár Kormúth gólom z pokutového kopu. Presný zásah pridal aj päťdesiatnik Zuzčák.

Futbal, III. A: Smolenice triumfovali v Opoji a postup majú istý, za Trstín skóroval aj brankár

Radosť Smoleníc. Ilustračné foto: Eleonóra Szombatová / FOTO 4F

Smolenice výhrou 5:1 v Opoji spečatili svoj triumf v lige a môžu sa tešiť z postupu o súťaž vyššie. V zápase sa hetrikom blysol striedajúci Sudin.

Naháč iba remizoval s béčkom Malženíc hoci viedol 1:0. Domáci vyrovnali desať minút pred koncom Kadlecom.

Lovčice po polčase prehrávali v Dolnom Dubovom. V druhej časti hry strelili tri góly a otočili skóre. Dva góly v závere zápasu si pripísal Vilinovič.

Buková vyhrala v Bíňovciach 3:1, obe mužstvá hrali v druhom polčase bez vylúčeného hráča. Dvomi presnými zásahmi rozhodol o víťazstve hostí Študenc.

Horné Dubové viedlo v Borovej o dva góly, domáci sa ale predsa dočkali aspoň bodu.

SELECT III. A TRIEDA – 24. KOLO:
Malženice B – Naháč 1:1 (0:0)
Góly: 80. Kadlec – 65. Garažia

Trstín – Dlhá 9:0 (4:0)
Góly: 16. Čechovič, 21. Fedor, 35. Zuzčák, 39. Kormúth (z pen), 70., 78. a 89. P. Štibraný, 76. Vörös, 84. Vajsábel
ČK: Braniša (Dlhá)

Dolné Dubové – Lovčice 3:4 (2:1)
Góly: 34. Horváth, 42. Obšivan, 69. Nádaský (z pen) – 28. Novák, 59. Jobek, 80. a 83. Vilinovič
ČK: 69. Šelestiak

Bíňovce – Buková 1:3 (0:0)
Góly: 57. Petrovič (pen) – 47. Bottek, 71. a 90. Študenc
ČK: 38. Královič – 38. Mišči

Borová – Horné Dubové 2:2 (0:1)
Góly: 64. Mrnka, 82. Bartoš – 28. Jurica, 50. Habala

Opoj – Smolenice 1:5 (0:2)
Góly: 87. Bartoš – 32. Bihári, 44. Čulák, 63., 73. a 85. Sudin