Futbal, 5. liga: V Križovanoch vsietil hetrik Málik, za Hlohovec hrala už aj posila zvučného mena

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.8.2015, 22.42, Ján Král

Hetrik Miroslava Málika prispel k jednoznačnému víťazstvu Križovian nad Slovanom Šastín-Stráže 5:2. Zverenci Miroslava Horvatoviča rozhodli o víťazovi zápasu už v prvom polčase.

Futbal, 5. liga: V Križovanoch vsietil hetrik Málik, za Hlohovec hrala už aj posila zvučného mena

Miroslav Málik je oporou stredu poľa OŠK Križovany. Foto: Lukáš Grinaj

Vo Veľkých Kostoľanoch úradoval Štefan Kollár, jeho dva góly stačili na to, aby Oreské odchádzalo bez bodu.

Drahovce v prvom polčase proti Zvončínu odolávali, po zmene strán ale hostia spustili gólostroj a napokon si odniesli víťazstvo 4:1.

Krakovany doma podľahli Spartaku zo Strážov, Horné Orešany prišli s Hlohovcom aspoň o bod v samom závere stretnutia, keď hostia hrali už bez vylúčeného Ivaniča.

Za Hlohovec nastúpila od 62. minúty aj posila zvučného mena Tomáš Došek. Svojho času slávny útočník Slavie Praha, ktorý hrával aj v Petržalke či Brne, sa dohodol s účastníkom piatej ligy v aktuálnom týždni.