Futbal, 4. liga: Boleráz pokoril Trenčianske Teplice, víťazne aj Vrbové

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.8.2015, 21.19, Ján Král

Malženice odohrali v Domaniži dobrý zápas, po hetriku Gogoláka viedli v 89. minúte 3:1 a všetko vyzeralo, že si odnesú z horúcej pôdy tri body. Domáci však následne strelili kontaktný gól a o minútu neskôr z penalty vyrovnali. Virág napokon ešte mohol strhnúť víťazstvo v prospech Dynama, ale nepremenil svoj únik.

Prvý gól Slavoja Boleráz v sezóne strelil Marián Kolony. Ilustračné foto: Ján Král

Boleráz sa konečne strelecky chytil, na domácej pôde si poradil so skúseným tímom Trenčianskych Teplíc 3:0. Do listiny strelcov sa zapísali Kolony, Hrebík a Németh.

Vrbové vyhralo nad Novou Dubnicou 2:1 a patrí mu druhá priečka v tabuľke. Góly domácich strelil Andrísek.

Jaslovské Bohunice v Šimonovanoch viedli gólom Machoviča, domáci tím ale po štvrťhodine hry vyrovnal Chrenkom a po zmene strán striedajúci Petráš hetrikom zrazil ŠK Blava do kolien.