Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka prehralo na pôde Radolského Veľkého Mederu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.8.2015, 21.48, Ján Král

Céčko Spartaka prehralo vo svojom štvrtom tohtoročnom vystúpení vo Veľkom Mederi 1:3. Družstvo zo Šúroviec u favorizovaného protivníka, ktorého vedie tréner Dušan Radolský, zanechalo napriek porážke dobrý dojem.

Gól Miloša Juhásza Šúrovciam na bodový zisk vo Veľkom Mederi nestačil. Foto: Ján Král

3. LIGA ZÁPAD – 3. KOLO:
Veľký Meder – Spartak C/Šúrovce 3:1

Góly: 2. Čtvrtníček, 56. Mészáros, 83. Jorík – 50. Juhász
VEĽKÝ MEDER: Rožník – Obert, Németh, T. Hanzel, Čtvrtníček, Štrbák, Kunovský (72. Jorík), Musil, Gamkrelidze, Mészáros (84. Szabó), Szollos (61. Blaho)
SPARTAK C: Orichel – Kovársky, Dzíbela, Mišura, Ravas (75. Š. Chalány) – Hlavna, Doka (59. Vido) – Herák (73. Blaško), Magdolen, Horváth - Juhász

Miroslav Hájiček (tréner Spartaka C): "Zápas u najväčšieho ašpiranta na titul sme nezačali dobre a hneď prvý priamy kop do šestnástky usmernil hlavou do siete Čtvrtníček. Domácich sme zaskočili vysokým presingom, čo im robilo veľké problémy. V úvode druhého polčasu po centri Kovárskeho prebral do protipohybu Hanzela loptu Juhász a s prehľadom vedľa brankára vyrovnal. Škoda, že naše vedenie netrvalo dlho a Mészáros po samostatnom úniku krížnou strelou zvýšil na 2:1. Potom sme vrhli všetko do útoku a vabank ukončil Jorík po spätnej prihrávke na 3:1 v 83.minúte. Naša hra bola najlepšia doposiaľ v jesenej časti a podľa môjho názoru sme boli lepším mužstvom, za čo nás domáce hľadisko vytlieskalo. Momentálne to však na body nestačilo, ak budeme pokračovať v tomto trende prídu i víťazstvá."

Komárno – Šamorín 1:1

Nové Zámky – Nemšová 0:0

Dubnica nad Váhom – Topoľčany 0:0

Lednické Rovne – Vráble 3:0

Neded – Púchov 1:2

Veľké Ludince – Prievidza – Handlová 1:1

Galanta – Dunajská Streda B 0:0