Futbal, 4. liga: Malženice zdolali lídra a vedú súťaž, Jaslovské Bohunice prehrali

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.8.2015, 20.12, Ján Král

Jaslovské Bohunice doma nestačili na Belušu a po prehre 0:2 si pripísali druhú prehru v sezónu. Hostia pečatili výsledok až v samom závere Pšenákom.

Futbal, 4. liga: Malženice zdolali lídra a vedú súťaž, Jaslovské Bohunice prehrali

Na fotografii stredopoliar Malženíc Daniel Benkovský. Foto: Ján Král

Malženice hostili lídra ligy a po góloch Buchanca a Benkovského vyhrali 2:0. Práve svojho súpera nahradili na prvom mieste ligovej tabuľky.

Nedarilo sa Vrbovému, z Prečína si nedoniesli žiadny bod a prehrali iba tesne 0:1.

Boleráz prehral v Trenčianskych Stankovciach gólom z 90. minúty. Slavoj môže prehrať mrzieť o to viac, že po polčase viedol.