Futbal, 3. liga: Céčko Spartaka suverénne zdolalo Palárikovo

ŠPORT - Futbal - Spartak | 31.8.2015, 01.03, Ján Král

Céčko Spartaka porazilo na ihrisku v Šúrovciach súpera z Palárikova suverénne 4:0. Góly vsietili Vido, Hlavna, Herák a Juhász. Aktuálne patrí zverencom Miroslava Hájička ôsma priečka.

Tréner Spartaka C Miroslav Hájiček. Foto: Ján Král

3. LIGA – 4. KOLO:
Spartak C/Šúrovce – Palárikovo 4:0 (2:0)

Góly: 42. L. Vido, 44. Hlavna (pen), 56. Herák, 78. Juhász
ČK: 44. Kružlík (Palárikovo)
SPARTAK: Orichel – Kovársky, Dzíbela, Mišura, Ravas – Herák (76. Ďuriš), Hlavna, Magdolen, Juhász, Horváth (67. Ďuračka) – Vido (64. Š. Chalány)
PALÁRIKOVO: Sivaninec – Kubala, Konopásek, Petrovič, Kružlík, Bočko, Janso, Sendrei (46. Oravec), Farkaš, Vencel, Španír (64. Markusek)

Miroslav Hájiček (tréner Spartaka C): „Prvých 20 minút sme chceli hrať v útočnej zóne aktívne, nezvládali sme však prechod do obrany a tým sme umožnili dostať sa hosťom do troch šancí, kde nás podržal brankár Orichel. My sme mali niekoľko pekných akcií najmä z ľavej strany Horváthom, ale nepresnosť finálnej prihrávky nás stála viac príležitostí. Dve veľké mal Vido hlavou, do tretice  mu to však vyšlo, po centri Magdolena skóroval hlavou - 1:0. Za dve minúty sa ten istý hráč rútil sám na brankára, ktorý ho mimo šestnástky podrazil, ale Vido pokračoval v hre a strelu mu na bránkovej čiare zastavili hostia rukou, kde prišiel dvojitý trest v podobe červenej karty a premenenej penalty Hlavnom - 2:0. Hostia po polčase úplne rezignovali a otázna bola iba výška skóre. V 56. minúte po centri Ravasa krížnou strelou upravil na 3:0 Herák. Skóre uzavrel nádherným sólom takmer od polovice ihriska Juhász. Pred tromi zápasmi vonku prišiel tento výsledok vhod a som rád, že sme nadviazali na dobré výkony s Dubnicou a v Mederi.“

Šamorín – Neded 1:0

Prievidza & Handlová – Galanta 0:0

Púchov – Nové Zámky 3:2