Futbal, III. B: Horné Trhovište vyhralo v Žlkovciach, Moravany stále stopercentné

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 13.9.2015, 20.19, prispievatelia

Nižná veľa vody v Moravanoch nenamútila a odviezla si porážku 0:4.

Futbal, III. B: Horné Trhovište vyhralo v Žlkovciach, Moravany stále stopercentné

Ilustračné foto: jkr

Horné Trhovište viedlo v Žlkovciach po polčase už 3:0 a priaznivé skóre si udržalo až do záverečného hvizdu. Domáci síce dali dva góly, no celkovej prehre 2:4 už nezabránili.

Merašice doma bodovali naplno proti Horným Otrokovciam, za stavu 3:0 upravil skóre za hostí Korchaň.

Kočín-Lančár cestoval zo Sokoloviec naprázdno, domácim stačil na výhru jeden gól. Ten strelil v 35. minúte Jašík.

Pastuchov si za remízu 2:2 odviezol z Dolného Trhovišťa jeden bod. Hostia mohli mať aj tri, proti bol však v 86. minúte domáci Kubička, ktorý vyrovnal.