Futbal, 4. liga: Malženice a Jaslovské Bohunice vyhrali, Boleráz doma iba remizoval

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.9.2015, 14.27, prispievatelia

Iba bod doma vybojoval Boleráz proti Beluši. Slavoj dvakrát viedol po zásahoch Németha a Kolonyho, no hostia vždy dokázali vyrovnať.

Futbal, 4. liga: Malženice a Jaslovské Bohunice vyhrali, Boleráz doma iba remizoval

Ilustračné foto: jkr

Malženice privítali na domácom ihrisku Častkovce a do vedenia ich poslal Ľubomír Gogolák už v 23. minúte. Do šatní sa však išlo za vyrovnaného stavu, keď hosťujúci Adamec vyrovnal na 1:1.

Hneď po polčase zvýšil na 2:1 Daniel Benkovský a náskok Dynama zveľadil z penalty striedajúci Juraj Braniša. Hostia znížili, ale svojim druhým gólom z pokutového kopu zabezpečil tri body pre domácich opäť Braniša.

Naplno bodovali aj Jaslovské Bohunice v zápase proti Kanianke. Už po polčase bolo 2:0 po góloch Kolaroviča a Krajčoviča. Domáci v druhej časti hry vedenie udržali a vyhrali po výsledku 3:1.

Vrbové si vezie z Trenčianskych Teplíc porážku 0:6. Domáci mali iba dvoch strelcov, Jambor aj Beňo zaznamenali hetrik.

4. LIGA – 8. KOLO:

Jaslovské Bohunice – Kanianka 3:1 (2:0)
Góly: 3. Kolarovič, 25. Krajčovič, 75. Glos (z pen) – 72. Baláž
J. Bohunice: Matejkovič – Sekera, Jakubička, Kolarovič, Bakši, Machovič, J. Krajčovič, Poláček, Glos, Chalány, P. Krajčovič (Kaľuha, Pavlík, Koleno)

Trenčianske Teplice – Vrbové 6:0 (3:0)
Góly: 30., 43., a 71. Beňo, 38., 59. a 60. Jambor (druhý z pen)
VRBOVÉ: Valovič – Ďuračka, Vlado, Sarr, Strecký, Šimor, Lackovič, Gažík, Sumer, Kurinec, Spál (Majgot, Michálek, Doktor)

Malženice – Častkovce 4:2 (1:1)
Góly: 23. Gogolák, 47. Benkovský, 66. a 70. Braniša (oba z pen) – 30. Adamec, 68. Husár
MALŽENICE: Honza – Hutár, Lančarič, Lulovič, Bicák, Karhan, Sedlák, Benkovský, Virág, Gerši, Gogolák (Braniša, Smolka, Krška)

Boleráz – Beluša 2:2 (1:1)
Góly: 17. Németh, 50. Kolony – 21. Zápotoka, 74. Mišutka
BOLERÁZ: Hrivňák – P. Daniš, Karaba, Németh, M. Daniš, Hrebík, Železník, Neštický, Onder, Mikinič, Kolony (J. Daniš, Valovič)

Bánovce nad Bebravou – Prečín 4:2

Partizánske – Nová Dubnica 3:2

Domaniža – Šimonovany 1:0

Trenčianske Stankovce – Holíč 1:1