Futbal, 7. liga OSA: Smolenice porazili Biely Kostol, Bučany vyhrali v Dolných Orešanoch

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.9.2015, 14.06, prispievatelia

V jedinom sobotnom zápase vyhrala rezerva Jaslovských Bohuníc na ihrisku rezervy Boleráza rozdielom triedy. Hostia viedli už po polčase 2:0, tretí presný zásah zaznamenal Moravanský v závere zápasu.

Futbal, 7. liga OSA: Smolenice porazili Biely Kostol, Bučany vyhrali v Dolných Orešanoch

K hodovej nálade v Jaslovských Bohuniciach prispelo B-mužstvo, ktoré priviezlo tri body z Boleráza za víťazstvo nad béčkom Slavoja. Na ilustračnej fotografii v úniku Roman Hrčka. Foto: Ján Král

Voderady cestovali do Trstína, kde ich čakalo iba desať futbalistov. Hostia si splnili povinnosť a vyhrali 5:1, dva góly strelil Peter Šurina.

Smoleniciam stačil gól Biháriho na výhru 1:0 nad Bielym Kostolom.

V dueli Ružindola a Bohdanoviec diváci gól nevideli a body sa delili.

Naháč viedol nad Suchou po góle Zajíčka z 12. minúty, ale hostia dvomi presnými zásahmi Mateja Horníka otočili vývoj zápasu. To ale netrvalo dlho, hneď o štyri minúty vyrovnal z penalty domáci Boledovič. Naháč pridal napokon ďalšie dva góly a vyhral celkovo 4:2. Zaujímavosťou je vylúčenie hosťujúceho náhradníka Babušíka mimo ihriska.

Hetrik Martina Dubovského najviac pomohol k výhre Pavlíc nad Košolnou. Domáci vyhrali celkovo 5:1.

Až keď viedli Bučany na ihrisku Dolných Orešian 2:0, prišiel zásah domáceho Šimonoviča. Gól už na troch bodoch pre hostí nič nezmenil.

Vonku vyhrala aj Dobrá Voda, hoci Kátlovce viedli do polčasu 1:0. Góly Mateja Prvého a Šimona Dubravu priniesli výhru hostí 2:1.

SWAN OS A – 8. KOLO:
Boleráz B – Jaslovské Bohunice B 0:3 (0:2)
Góly: 35. R. Hrčka, 40. Michalička, 84. Moravanský
BOLERÁZ B: Vaško - Marek Daniš, Kurinec, Puschenreiter, Miškovič, Daniš, Židek, Červenka, Vavro, Šige, Zvolenský (Šmidovič, Gergel, Kormúth)

J. BOHUNICE B: Junas - Remenár, Masarovič, Jaroška, Sokolovič, Michalička, Hrčka, Vavruš, Prvý, Gajarský, Moravanský (Kozmel, Matovič)

Ružindol – Bohdanovce 0:0
RUŽINDOL: Vrábel - Minarovič, Moncman, Patko, Martin Turoň, Morong, Bardáč, Daniel Turoň, Domorak, Pokrývka, Pavol Turoň

BOHDANOVCE: Kopúnek - Krivda, Matúška, Hlbocký, Kövor, Palšovič, Martin Hodulík, Hrašna, Ryška, Nádaský, Doboš (Vadovič, Braniša, Heriban)

Trstín – Voderady 1:5 (0:2)
Góly: 75. J. Taranda – 7. Brestovanský, 43. a 56. Šurina, 50. Zelenský, 61. Cíferský
TRSTÍN: Kurinec – Hlávek, Obselka, Fedor, Vajsábel, Taranda, P. Štibraný, Zuzčák, L. Štribraný, Krempaský
VODERADY: Bachratý – Brestovanský, Zelenský, Cíferský, Trog, Páleník, Čarnogurský, Fatranský, Šurina, Rosypál, Kondákor (Živický, Šoka, Dubovský)

Smolenice – Biely Kostol 1:0 (1:0)
Gól: 43. Bihári
SMOLENICE: Kvapil - Kondrček, Tvrdý, Černuško, Neitz, Bihári, Čulák, Huska, Nídel, Benca, Augustín (Hrkeľ, Andelek, Ježík)

B. KOSTOL: Šiška - Andrej Adámek, Kobza, Lukáš Jurina, Marek Jurina, Gažovič, Samák, Ľuboš Adámek, Sucháň, Hoblík, Dobrovodský (Čmehýl, Masár, Laczó)

Naháč – Suchá nad Parnou 4:2 (1:0)
Góly: 12. Zajíček, 56. Boledovič (z pen), 79. Palkovič, 84. Šarabok – 48. a 52. Horník
ČK: 60. Babušík (Suchá)

NAHÁČ: Vitek - Lukáš Boledovič, Fančovič, Holický, Zajíček, Kralič, Juraj Boledovič, Šarabok, Peter Boledovič, Sersen, Palkovič

SUCHÁ: Hirner - Matúšek, Pospíšil, Šišmič, Brestovanský, Randys, Bílik, Planeta, Fandl, Rybařík, Horník

Pavlice – Košolná 5:1 (3:1)
Góly: 16. L. Dubovský, 20., 24. a 84. M. Dubovský, 88. Stasinka – 44. Houdek
ČK: 79. Houdek (Košolná)

PAVLICE: Kollár - Poništiak, Matúš Kollár, Tomaškovič, Ševčík, Michal Kubík, Ladislav Kubík, Lukáš Dubovský, Križan, Kanis, Martin Dubovský (Stasinka, Ivančík, Hornaček)

KOŠOLNÁ: Chudják - Bobok, Turanský, Karas, Janiš, Greguš, Holekši, Konečný, Volek, Houdek, Čavara (Kollár, Váry)