Futbal, 7. liga OSB: Prašník vyhral v Kľačanoch a je na čele tabuľky, Pečeňady dali Ratnovciam poltucet

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.9.2015, 14.27, prispievatelia

Šterusy prehrávali po polčase v zápase s Koplotovcami už 6:0 a vyzeralo to na dvojciferný výsledok. Hostia v druhej časti hry pridali už iba jeden presný zásah a vyhrali „len“ 7:0.

Futbal, 7. liga OSB: Prašník vyhral v Kľačanoch a je na čele tabuľky, Pečeňady dali Ratnovciam poltucet

Ilustračné foto: Miroslav Ledecký

Kľačany v súboji s Prašníkom viedli od 27. minúty po zásahu Radima Hankeho 1:0, ale hostia po pár minútach vyrovnali zásluhou Michala Kazíka. To, že hostia vyhrajú zariadil presne po hodine hry Ján Pašmík. Po víťazstve sa Prašník dostal na čelo celej súťaže.

Duel Dubovian a Veselého sa skončil remízou 1:1, keď na rýchly gól domáceho Vrbíka odpovedal v 16. minúte hosťujúci Masár.

Chtelnica si strelila až dva vlastné góly, celkovo prehrala v Maduniciach 0:5. Dva góly domácich si pripísal Matúš Polák.

Ostrov síce viedol v Banke po góle Lukáča, no domáci ešte do polčasu stihli otočiť stav skóre. V druhom polčase dominovali úplne a pridali ďalšie góly. Ostrov si napokon odniesol porážku 2:6.

Otočiť nepriaznivé skóre dokázalo na súperovom ihrisku aj Šípkové, na vedúci gól Trakovíc odpovedal o tri minúty Andrísek a ešte v prvom polčase poslal hostí do vedenia Braško. Stretnutie sa napokon týmto výsledkom aj skončilo, hostia vyhrali 2:1.

Dolný Lopašov viedol doma nad Bojničkami 1:0 po góle Mačicu zdalo sa, že favorit stretnutie zvládne. Hostia vyrovnali po hodine hry zásluhou kapitána Mihinu a odniesli si domov cenný bod.

Strelecky vyšlo kolo aj Pečeňadom. Ratnovciam dokázali na ich ihrisku nastrieľať šesť gólov, dva presné zásahy zaznamenal Tomáš Ondrášik.

ALNA 7. LIGA B – 8. KOLO:

Šterusy – Koplotovce 0:7 (0:6)
Góly: 1. M. Lackovič, 5. a 13. Bališ, 12. Tajber, 30. P. Lackovič, 34. Halas, 80. Majka

ŠTERUSY: Kadúc - Marek Madunický, Rechtorík, Dovičič, Nesteš, Gajdošík, Sereda, Gondál, Mahrek, Strapatý, Madunický (Pečenadský, Nesteš) KOPLOTOVCE: Mišech - Minárik, Kyjak, Peter Lackovič, Strnisko, Kováč, Halas, Tajber, Miklovič, Bališ, Martin Lackovič (Majka, Pikna, Slovák)

Dubovany – Veselé 1:1 (1:1)
Góly: 3. Vrbík – 16. Masár

DUBOVANY: Kollár - Klein, Sasák, Kusý, Vrbík, Šimon Strečanský, Skaličan, Brucháč, Masarik, Martin Strečanský, Kozák (Bubák)

VESELÉ: Strecký - Urban, Michalčík, Duračka, Bartovic, Masár, Dadík, Gula, Lesay, D. Krajčo, Klúčovský (M. Krajčo, Bašovský, Konček)

Kľačany – Prašník 1:2 (1:1)
Góly: 27. Hanke – 31. Kazík, 60. Pašmík

KĽAČANY: Kubatka - Lukáš Ďuriš, Gula, Baraniak, Paulovič, Šudý, Köplinger, Srnka, Ďuriš, Hanke, Garaj (Slamka)

PRAŠNÍK: Holán - Bielik, Grivalský, Adamec, Milan Kazík, Michal Kazík, Kubík, Pašmík, Žažo, Kurňavka, Konkuš (Bielik, Ľ. Obuch, Matys)

Madunice – Chtelnica 5:0 (2:0)
Góly: 16. Rusnáčik, 44. vlastný, 57. a 74. Polák, 88. vlastný

MADUNICE: Púdela - Stankovič, Žažo, Kosa, Blaho, Hargaš, Kabát, Mesároš, Rusnáčik, Chalány, Polák (Bojaj, Miník, Hyben)

CHTELNICA: Bašňák - Dávid Zemko, Melicher, Cibrín, Brisuda, Stanovič, Ondrej Zemko, Bolla, Kalaš, Piačka, Suchán (Jamrich)

Banka – Ostrov 6:2 (3:2)
Góly: 26. a 60. Pazderka, 32. M. Bogora, 41. P. Bogora (z pen), 52. a 88. Kusý – 22. Lukáč, 38. Klasovitý
ČK: 83. Regina (Ostrov)

BANKA: Kaclík - Patrik Bogora, Varga, Belan, Babiš, Michalák, Kusý, Pazderka, Marian Bogora, Hornák, Szabo (Krajčech)

OSTROV: Hajdín - Chochula, Pavol Kabát, Peter Kabát, Valo, Regina, Lukáč, Boris, Klasovitý, Gajdoš, Urbánek

Trakovice – Šípkové 1:2 (1:2)
Góly: 25. Bališ (z pen) – 28. Andrísek, 42. Braško

TRAKOVICE: Putera - Žemla, Šimon Peter Chudý, Krajčovič, Bališ, Jakub Tolarovič, Kubiš, Marcel Tolarovič, Patrik Chudý, Marián Chudý, Ščasnovič (Polakovič, Silný)

ŠÍPKOVÉ: Líška - Lukáš Oška, Lago, Braško, Šalát, Kubík, Andrísek, Balcír, Radovan Oška, Ilenčík, Kusý (Kolník, Puvák)

Dolný Lopašov – Bojničky 1:1 (0:0)
Góly: 49. Mačica – 62. Mihina

D. LOPAŠOV: Pavelský - Čerňanský, Hečko, Braniša, Kubiš, Masárik, Gula, Mačica, Beblavý, Lukáč, Hornák (Lenghart)

BOJNIČKY: M. Šesták - Václavík, Dekan, Novotný, Špáčil, Marek Pavelka, Kabát, Vyhlídal, Miroslav Pavelka, Mihina, T. Kubíček (R. Kadlec, D. Šesták, M. Kubiček)

Ratnovce – Pečeňady 2:6 (1:2)
Góly: 31. Šiška, 57. Boďo – 14. a 90. Ondrášik, 22. Durdy, 50. Michalčík, 73. Jankovič, 87. Adamčík

RATNOVCE: Lazový - Petrík, Kútny, Kalaba, Žák, Paulovič, Šiška, Pavlovič, Geschwandtner, Boďo, Pulman (Bartko)

PEČEŇADY: Vidlička - Durdy, Jankovič, Karaba, Chudý, Michalčík, Adámek, Adamčík, Lužák, Miškolci, Ondrášik

1   Prašník 8 6 0 2 21:12 18 6
2   Kľačany 8 5 1 2 26:10 16 1
3   Dolný Lopašov 8 5 1 2 23:11 16 4
4   Pečeňady 8 5 1 2 21:17 16 7
5   Koplotovce 8 5 0 3 17:13 15 6
6   Madunice 9 4 3 2 20:19 15 -3