Futbal, 8. liga III.A: Borová vyhrala nad Dlhou, v Bíňovciach bola v závere veľká nervozita

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.9.2015, 14.10, prispievatelia

Zápas Vlčkoviec v rezervou Malženíc sa mal pôvodne hrať v Malženiciach, po dohode si kluby poradie vymenili. Hostia viedli po góle Tomoviča, ale dvomi gólmi ešte v prvom polčase domáci otočili na 2:1. Skóre sa v druhom polčase nezmenilo a body ostali vo Vlčkovciach.

Futbal, 8. liga III.A: Borová vyhrala nad Dlhou, v Bíňovciach bola v závere veľká nervozita

Ilustračné foto: jkr

V dueli Opoj – Dolné Dubové padli celkom štyri góly, strelci sú však iba dvaja. Za domácich sa trafil dvakrát Peter Nejezchleb, za hostí dal rovnaký počet gólov Zdenko Obšivan. Body sa tak delili.

Špačince vyhrali nad Bukovou tesne 1:0 a sú na čele tabuľky s trojbodovým náskokom. Môže za to Dlhá, ktorá zaváhala na ihrisku Borovej a prehrala 0:2. O góly domácich sa postaral Tomáš Bartoš.

Slovenská Nová Ves viedla doma v zápase proti Lovčiciam už 2:0 a potom sa rozbehli aj hostia. Piatimi gólmi rozhodli o výhre 5:2 a odnášajú si domov tri body.

Bíňovce ešte v 85. minúte prehrávali doma s Horným Dubovým 0:2 a napokon sa tešili aspoň z bodu. Duel mal nervózny záver, hostia hovoria o inzultovanom hráčovi Horného Dubového divákom, rozhodca ale duel neukončil. Zápas bude mať dohru za zeleným stolom na disciplinárke.

8. LIGA A – 6. KOLO:

Vlčkovce - Malženice B 2:1 (2:1)
Góly: 35. Janovič, 41. Dano – 11. Tomovič

Opoj – Dolné Dubové 2:2 (1:1)
Góly: 37. a 75. P. Nejezchleb – 42. a 67. Obšivan

Slovenská Nová Ves – Lovčice 2:5 (2:2)
Góly: 6. Plavucha, 13. Hustý – 29. a 79. Bodiš, 45. Ondrejíček, 76. Rejduga, 80. Zlámal

Špačince – Buková 1:0 (1:0)
Gól: 24. Čahoj

Borová – Dlhá 2:0 (1:0)
Góly: 20. a 55. Bartoš

Bíňovce – Horné Dubové 2:2 (0:1)
Góly: 86. a 90. Ryšavý – 28. Beňo, 77. Jamrich

1   Špačince 6 6 0 0 23:3 18 6
2   Dlhá 6 5 0 1 12:7 15 6