Trnavskí hokejisti prehrali s Považskou Bystricou po predĺžení

ŠPORT - Hokej | 26.9.2015, 11.30, prispievatelia

Gladiátori svojho súpera síce prestrieľali, na viac ako bod to však nestačilo.

Trnavskí hokejisti prehrali s Považskou Bystricou po predĺžení

Momentka zo súboja Trnava - Považská Bystrica. Foto: Dominika Haršáni

Súboj šiesteho kola prvej hokejovej ligy postavil proti sebe posledné dve mužstvá tabuľky a domáci boli od úvodu zápasu aktívnejší.

V trinástej minúte využil chybu hosťujúceho brankára Michal Glemba a poslal svoje mužstvo do vedenia 1:0.

Hostia prekonali Hálu v bráne Trnavy ešte počas prvej tretiny, keď Jakub Rufati skóroval po výbornej prihrávke od Tomáša Činčalu.

Aj v druhej časti hry padli dva góly, najprv prešla v 26. minúte za Miroslava Hálu strela Lukáša Dubeňam a o šesť minút vyrovnal Trnavčan Jozef Reho na 2:2.

Tretia časť zmenu skóre nepriniesla a rozhodlo sa až v predĺžení, keď dva body pre Považskú Bystricu zabezpečil svojím zásahom Patrik Jarab.

Trnavčania boli aktívnejší v streľbe, trápili sa však v koncovke a sú stále na poslednom mieste tabuľky. Svoje postavenie si môžu vylepšiť v stredu 30. septembra na ľade Liptovského Mikuláša.